Wordwall o psie który jeździł koleją
Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Akcja utworu dzieje się we Włoszech.Pewien zawiadowca znajduje na stacji kolejowej kundelka, przygarnia go i nazywa Lampo (wł. Zawiadowca odwdzięcza mu się miłością i troską (np. leczy psa po jego trudnym powrocie z Sycylii).O psie, który jeździł koleją - opowiadanie dla dzieci autorstwa Romana Pisarskiego, traktujące o losach psa o imieniu Lampo.. O psie,który jeździł koleją.. Udostępnij Udostępnij wg Monika378.. Więcej .Lampo - Jakie imię otrzymał pies?. Lampo jest wiernym towarzyszem zawiadowcy, zawsze do niego wraca, gdziekolwiek by nie był.. Osadź.. Zanim uda jej się wrócić do domu, czeka ją mnóstwo niezwykłych przygód.. Udostępnij Udostępnij wg Szymanowskaewa.. Błyskawica).Zawiadowca, mający troje dzieci (Gina, Roberto i Adele) mieszka w mieście Piombino, a pracuje w .• O psie, który jeździł koleją - opracowanie, problematyka, bohaterowie • Roman Pisarski - biografia i charakterystyka twórczości • Literatura dla dzieci i młodzieży • Oskar i Pani Róża - streszczenie,problematyka, charakterystyka Oskara • Karolcia - streszczenie, plan wydarzeńO psie, który jeździł koleją.. Audiobook czytany przez mamę z córką (8 - letnią)Plik test ze znajomości lektury O psie który jeździł koleją.docx na koncie użytkownika kret65 • folder lektury • Data dodania: 16 kwi 2013O psie, który jeździł koleją - opowiadanie dla dzieci autorstwa Romana Pisarskiego 0 0 blocked odpowiedział(a) 10.02.2010 o 11:26 Roman Pisarski .O psie który jeździł koleją na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje..

2011-10-16 20:17:42 O psie który jeździł koleją ?

Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Witaj na stronie Quizz.pl.. a) Marittima b) Marittia c) Morittima d) Merittima 3) Kto nazwał psa Lampo?O psie, który jeździł koleją to piękna opowieść o przyjaźni psa z człowiekiem.. Jeśli ktoś nie ma książki, może wysłuchać jej tu:Czy lubicie książke ,,o psie który jeździł koleją" ?. 1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.O psie, który jeździł koleją.. Skomentuj.. Newsy o psach; Opublikowano: 14 grudnia 2017.. Autorem książki ,,O psie, który jeździł koleją" jest:Jak dobrze znasz lekturę O psie który jeździł koleją.. Każdy, kto spojrzy na mapę, znajdzie je od razu.. GREG, O PSIE, KTÓRYPoczątek serii Czytam z mamą.. Opis fabuły.. Mają kształt ogromnego buta.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Odwiedź mnie na Facebooku: _____.Książka o psie który jeździł koleją na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. U góry znajdziesz quiz O psie który jeździł koleją.O psie który jeździł koleją - przetestuj swoją wiedzę.. Udostępnij.. Quiz w Poczekalni.. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. 2010-06-14 15:07:13 Kto napisał książkę pt.: "O psie który jeździł koleją " 2010-03-14 20:54:47Plik Test sprawdzający znajomość lektury klasy III Lampo.doc na koncie użytkownika cafe8 • folder O psie, który jeździł koleją • Data dodania: 12 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.O psie ktory jezdzil koleja Księgarnia - porównanie cen w sklepach internetowych..

To pies Szagi, który jeździ koleją na trasie Pępowo - Kartuzy.

Bardziej szczegółowoCiepła, pełna przygód opowieść o Belli, psie, który przebył 400 mil, by odnaleźć Lucasa, obiecującego studenta medycyny, człowieka, którego kocha.. Akcja utworu toczy się w czasach współczesnych powstaniu utworu we Włoszech.. 6 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. zosia1011 3 lata temu.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Klasa 3 Polski.. Dobrze by było, gdyby udało się Wam ją przeczytać.. Quiz w Poczekalni.. Udostępnij.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Lampo, bohater opowiadania „O psie, który jeździł koleją", znalazł naśladowcę.. MarrMarr 2 lata temu.. O kundelku, który jeździ koleją, poinformowała „Express Kaszubski" jego czytelniczka.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Zwierzak grzecznie czeka na dworcowej ławeczce .O psie, który jeździł koleją na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Skomentuj.. O psie, który jeździł koleją Roman Pisarski I Włochy to piękny i malowniczy kraj na południu Europy.. Edytuj elementy.. Polub .1) Podaj autora książki "O psie, który jeździł koleją" a) Radosław Pilarski b) Roman Pisalski c) Robert Wisarski d) Roman Pisarski 2) Podaj nazwę stacji, na którą przybył pies.. -- Muzyka w tle: Buddy by B.Okładka twarda Rok wydania 2016 Przedział wiekowy dla dzieci z klas I-III (6-9 lat) Tytuł O psie, który jeździł koleją z oprac..

okleina GREG /AteneumO psie, który jeździł koleją - Czas i miejsce akcji.

Główne miejsce akcji to mała stacja kolejowa w Marittimie i dom zawiadowcy w Piombino.. , Gina - Jak nazywa się starsza siostra Adele?, błyskawica - Co po włosku oznacza lampo.. Na swej drodze spotka i zamieszkujące góry lwiątko, i bezdomnego weterana, któremu przywr&oacute .O psie, który jeździł koleją - Roman Pisarski - streszczenie Historia niesamowitego psa o imieniu Lampo, który podróżował koleją.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Polub.. Na cholewie, a także na .. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Trzecioklasiści, zadanie na środowe zajęcia dotyczy lektury "O psie, który jeździł koleją"..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt