Szatan z siódmej klasy test trudny
Szatan z siódmej klasy" 2012-03-14 18:18:32 Skąd mogę pobrać audiobooka lektur szatan z siódmej klasy ?. a) Francuz b) Ksiądz proboszcz c) Malarz d) Komornik Rozwiązanie - Główną cechą profesora Gąsowskiego było: a) roztargnienie b) zapominanie o ważnych datach c) melancholiczne usposobienie .Język „Szatana z siódmej klasy" Niewiele jest powieści dla młodzieży tak nasyconych aluzjami, cytatami czy łacińskimi sentencjami.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. anuluj.. Odpowiedz.. Sprawdzimy swoją wiedzę na temat książki Kornela Makuszyńskiego "Szatan z siódmej klasy"!. Kto uwolnił Adama Cisowskiego z piwnicy.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Szukaj.. Po solennym załatwieniu kwestii związanych z nauką, Adam nieoczekiwanie zostaje poproszony przez .. 65 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Następne wideo.. Rozwiąż test!Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Adaś miał czworo młodszego rodzeństwa, które było bardzo żywiołowe.„Szatan z siódmej klasy" - problematyka W przypadku powieści Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy" trudno jest mówić o problematyce.. Julka181818 4 lata temu.. franciszka.. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. 2.Test sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 .Jest to test do książki szatan z sódmej klasy..

Szatan z siódmej klasy - Test .

Agata_Froncz 3 lata temu.. Zapraszamy do rozwiązywania testu!Test z "Szatan z siódmej klasy" Dowiedz się co wiesz na temat lektury "Szatan z siódmej klasy" Tagi dla tego testu: HappyJeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Odblokuj dostęp do 7620 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Z zalewanej piwnicy uwięzieni wydostali się dzięki pomocy: answer choices .. Skomentuj.. Szatan z siódmej klasy.. Jak dobrze znasz lekturę " Szatan z siódmej klasy „?. Mam nadzieje że opinie będą dobre.. Powodzenia!. Jest to bowiem książka z rodzaju powieści sensacyjnej, gdzie głównym przesłaniem jest rozrywka, którą dostarcza autor czytelnikowi książki.Szatan z siodmej klasy-1960.. Napisz list do kolegi/ koleżanki , w którym opowiesz jej o tym że warto przeczytać tą książkę i czym cię zaciekawiła 3.Koledzy korzystają z pomocy sprytnego Adama w wielu sprawach.. 12 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Popularne quizy w tym .Szatan z 7 klasy - test.. Którego uczestnika 9. edycji Top Model przypomi.Szatan z siódmej klasy - test.. fałszywego malarza.. Przypadek sprawia, że chłopiec zmuszony jest ujawnić przed belfrem swój szczególny talent.. 2012-05-21 21:00:17 Gdzie mogę znaleźć audiobooka z lektury ,, Szatan siódmej klasy " ?.

Szatan z siódmej klasy DRAFT.

Kto tapisał książkę "Szataz z siódmej klasy?". Skomentuj.. Kornelia Makuszyńska.. 2013-01-02 19:20:09Pytania dotyczące lektury Szatan z siódmej klasy.. Powinna sobie poradzić i zaliczyć na conamniej 3.. Pytania w teście są o różnym poziomie trudności ale dla osób, które czytały książkę nie powinny stanowić problemu.. Literatura "Szatan z siódmej klasy" - test znajomości lektury .. "Szatan z siódmej klasy" Quiz wiedzy o lekturze "Szatan z siódmej klasy".. Kornel Makuszyński.. Diabeł wyskakuje z pudełka Nauczyciel historii pan Gąsowski miał specyficzny sposób nauczania - o niektórych postaciach mówił wiele i z zapałem, a innych istnienie przemilczał.. Wypróbuj konto premium przez 14 dni za darmo!. Test: Kto chciał kupić majątek Gąsowskich?. 2013-01-01 13:23:28 Lektura " Szatan z siódmej klasy " 2010-12-11 15:21:36„Szatan z siódmej klasy" - streszczenie szczegółowe ostatnidzwonek.pl, I.. Koza; Profesor Gąsowski; Staszek Burski i harcerze; Sprawdź się w poniższych tematach: "Lalka" Bolesława Prusa.Szatan z siódmej klasy Dla chcącego nic trudnego , wiem trochę dużo pytań.Test ze znajomości lektury " Szatan z siódmej klasy " 2013-07-16 15:53:10 Jakie mogą być tematy na wypracowanie z lektury Szatan z siódmej klasy ?. „Szatan z siódmej kasy" jest: A. opowiadaniem z wątkiem sensacyjnym B. opowiadaniem romantycznym C. powieścią przygodową z wątkiem detektywistycznym D. komedią 2..

Szatan z siódmej klasy.

Świadczy to o wielkiej erudycji autora oraz łatwości, z jaką wplata w treść książki sensacyjnej fragmenty dzieł i powiedzeń innych.Szatan z siódmej klasy DRAFT.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. żebyś to przeszedł - Trudne przetrwanie o dyniach!. Sprawdzian z szatana Z siódmej klasy.. Kto wyciągnął Adasia i Francuza z lektury "Szatan z siódmej klasy" z piwnicy?. Udostępnij.. Między innymi Szatan ułatwia im przygotowanie się do lekcji historii, odkrywa bowiem metodę odpytywania stosowaną przez profesora.. PowodzeniaJak dobrze znasz lekturę pt. „Szatan z siódmej klasy" Kornela Makuszyńskiego?. Z jakiej książki pochodził tajemniczy skrót w Liście Francuza.. 10 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Juliusz Słowacki.. sprawdzajacy znajomość lektury "Szatan z siódmej klasy" KORNEL MAKUSZYŃSKI - „SZATAN Z SIÓDMEJ KLASY" 1.Adaś ma: a.15 lat b.16 lat c.17 lat 2.Ojciec Adasia jest: a.nauczycielem historii b.prawnikiem c.lekarzem 3.Profesor Gąsowski zwracał się do Adasia: a.Adasiu b.Piotrusiu c.kolego 4.Rodzina Adama Cisowskiego liczyła: a.7 osób b.3 osoby c .Nie dawno miałam lekturę szatan z siódmej klasy i były trzy tematy do wyboru takie jak : 1.. Zapraszam do dodawania komentarzy.Jeśli pytanie ma więcej niż 1 poprawna odpowiedź to punkt jest za choć jedną poprawną.Osoba która zda ten test..

Szatan z 7 klasy.

Kto ukradł drzwi w szatanie z siódmej klasy.. Sprawdź się w quizie o wysokim stopniu trudności!. Peliji 4 lata temu.. praca, nauka, rozrywka.. Nauka: Uczelnie: Mój profil/Znajomi: .. Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 .Adam Cisowski to główny bohater powieści Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy".. Podobne działy .. Test z lektury "Szatan z siódmej klasy" - poziom trudny.. Jego ojciec był uznanym lekarzem, zaś matka opiekowała się domem.. by franciszka.. Tym bardziej musiało to zastanowić każdego bystrego człowieka, że wszystkie szlachetne łby tej klasy promieniały wyborną znajomością historii.". pytanie 1 z 15. szatan z siódmej klasy Kto ukradł drzwi.. Opisz /jedna z przygód Adasia / jeden rozdziała 2. profesora Gąsowskiego.Klasa siódma złożona była z dobrych chłopców, z serdecznych chłopców, głowy jednak były w niej rozmaite, różnorakiego kalibru, różnorakiej trwałości i pojemności.. Dodał: grecka kolega.Ja miałam taki z internetu.ostatnio pisałam :P Szatan z siódmej klasy - test ze znajomości lektury I Pytania zamknięte 1.. Sprawdź się jak najszybciej!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Masz świetny pomysł na quiz?. Jak dobrze znasz lekturę ,,Szatan z siódmej klasy"?. Udostępnij.. Kornel Makuszyński, "Szatan z siódmej klasy" - czy sądzisz, że znasz tę książkę na wylot?. gabciaa222 5 lat temu.. Skomentuj.. Wyślij zgłoszenie .Test ma na celu sprawdzenie wiedzy o lekturze pt. "Szatan z siódmej klasy"!Czy aby na pewno przeczytałeś z uwagą książkę?. 1812 3.Odpowiedz na pytania.. Quiz w Poczekalni..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt