Przyjrzyj się zamieszczonym ilustracjom następnie wykonaj polecenia zapisz nazwy symboli
a) Napisz, który z polskich symboli narodowych przedstawiono na ilustracji.. a) Dopasuj do każdej cyfry rzymskiej nazwę substancji z ramki poniżej lód, szkło, plastik, dwutlenek węgla, woda b) Dopasuj do każdej z cyfr rzymskich w punkcie a) oznaczających określona substancję literę z opisem właściwości z ramki poniżejOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wykorzystaj wy 2014-04-21 16:08:11; Wykonaj zadanie 2010-09-19 20:51:54Przyjrzyj się zamieszczonej ilustracji.Następnie wykonaj polecenia .. c) Po dkreśl właściwy wyraz w nawiasie, tak aby powstało zdanie prawdziwe.73 Społeczeństwo średniowiecza 4 Przyjrzyj się przedstawionym ilustracjom.. 2014-04-22 18:54:13 Zad.3 a) Przyjrzyj się uważnie zamieszczonej ilustracji.Przyjrzyj się zamieszczonej ilustracji.. c) Zapisz na osi czasu datę koronacji Bolesława Chrobrego na króla.Nastepnie wykonaj polecenia.. W 1618 osiągnęło maksymalny zasięg terytorialny wynoszący 990 tys. km².. Zadanie premium.. a. Wskaż właściwe dokończenie zdania.. Następnie wykonaj polecenia.. b) Uzupełnij zdanie.. Zaznacz literę „P" przy zdaniach .6 Przyjrzyj się zamieszczonym ilustracjom.. Zjazd gnieźnieński odbył się w _ _ _ połowie _ _ _ wieku.. Prezentowana scena odbywa się w trakcie A.. Praca z ilustracją a) Zapisz pod każdą ilustracją nazwę przedstawionego na niej stanu..

Przyjrzyj się zamieszczonej ilustracji i wykonaj polecenia.

2010-05-22 20:53:50 Przyjrzyj się ilustracji ukazującej jeden z cudów świata antycznego, a następnie odpowiedz na pytania.. c) Podkreśl nazwy państw zagrażających Polsce.. Następnie wykonaj polecenia.. Następnie.. UWAGA!. b) Następnie wykonaj polecenia.. 2 Przyjrzyj się ilustracjom kobiecych ubiorów i wykonaj polecenia _____ Praca z ilustracją 1.. 1. przyjrzyj się zamieszczonym ilustracjom.Następnie wykonaj polecenia a) Zapisz nazwy symbol i narodu żydowskiego i judaizmu ukazanych na zdjęciach b) Otocz ramką symbol które współcześnie widnieje na fladze państwa Izrael proszę o szybką odpowiedź mam na jutro daje naj ☺️Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Przyjrzyj się zamieszczonym ilustracjom następnie wykonaj polecenia a Zapisz pod każdą z ilustracji odpowied…Przyjrzyj się zamieszczonym ilustracjom.. a) Wpisz nazwy państw sąsiadujących z Polską.. Przyjrzyj się zamieszczonej mapie ukazującej ziemie polskie w XII wieku (strona 181) i wykonaj polecenia w zeszycie.. Następnie wykonaj polecenia.. Przedstawienia teatralnego B. Obrad zgromadzenia ludowego C. pokaż więcej.. Na obrazku jest narysowany orzeł na czerwonym tle .. 1.Zapisz nazwę polskiego symbolu narodowego przedstawionego na ilustracji ..

d.Przyjrzyj się poniższej mapie i wykonaj polecenia.

Podaj nazwę wzgórza widocznego w tle.. Umieść w odpowiednim miejscu nazwę województwa, którego władze mają swoją siedzibę w Warszawie.Przyjrzyj się zamieszczonej ilustracji następnie wykonaj polecenia a Podaj nazwę budowli ukazany na zdjęciu b Napisz w jakim celu wzniesiono przedstawiony obiekt KnightFrank KnightFrank w celu obrony Chin, przed najazdami dzikich plemion z północy.. Zawodów sportowych D.. 3 Zadanie.. 1 Zadanie.. Projekt i wykonanie: Software Mansion.Przyjrzyj się ilustracji a następnie wykonaj polecenia A)Dopasuj do każdej cyfry rzymskiej nazwę substancji z ramki poniżej B)dopasuj do każdej z cyfr rzymskich w punkcie a oznaczający ch określoną substancje literę z opisem właściwości z ramki poniżejPrzyjrzyj się zamieszczonej ilustracji.. Rozwiązania zadań .Przyjrzyj się zamieszczonym ilustracjom Następnie wykonaj polecenia a) napisz jaki rodzaj pisma przedstawia każda z fotografii.. Przyjrzyj się zamieszczonej mapie ukazującej II Rzeczpospolitą.. Projekt i wykonanie: Software Mansion.Następnie wykonaj polecenia.. a) Odpowiedz, czym zajmowała się przedstawiona postać w starożytnej Grecji.. 2019-11-21 19:30:27 Przeczytaj tekst, a następnie odpowiedz na pytania .. b) Otocz ramką ilustrację przedstawiającą najliczniejszy stan w średniowieczu..

• • 5 Przyjrzyj się zamieszczonym ilustracjom.

b)Wymień, jakie części ciała były chronione przez uzbrojenie ukazanej postaci.. 4 Zadanie.. b) Zaznacz pionowymi liniami obszar, na którym wybuchły trzy powstania.. Następnie wykonaj polecenia.. 16 Pierwsze cywilizacje 3 Ułóż zdanie z podanych wyrazów.. 2 Zadanie.. B) Wstaw literę n w kratkę oznaczającą najstarsze pismo C) oznacz literą W kratkę dotyczącą pisma używanego współcześniePrzyjrzyj się ilustracji, a następnie wykonaj polecenia.. Następnie.. Zaznacz granice współczesnej Polski.. Praca z ilustracją a) Zapisz pod każdą ilustracją nazwę przedstawionego na niej stanu.. Oglądasz stare wydanie książki.. wykorzystaj związki utworzone z podanych wyrazów 2015-09-22 19:30:33Przyjrzyj się zamieszczonej osi czasu następnie wykonaj polecenia.. Tak jako ciekawostkę dodam że Mur widać z kosmosu, polecam też film "Wielki Mur .Ćwiczenie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przyjrzyj się ilustracjom, a następnie wykonaj.. - Przedstawiona na ilustracji postać to aktor, zajmujący się odgrywaniem ról na scenie.. a) Zaznacz na osi czasu datę zjazdu gnieźnieńskiego.. 5 Zadanie.. Oceń, czy poniższe zdania są prawdziwe.. Klasa V DZIEŃ DOBRY OSTATNI PIASTOWIE NA HISTORIO TRONIE POLSKI ZESZYT ĆWICZEŃ DO HISTORII73 Społeczeństwo średniowiecza 4 Przyjrzyj się przedstawionym ilustracjom..

... Projekt i wykonanie: Software Mansion.Następnie wykonaj polecenia.

Uroczystości ku czci Zeusa b. Napisz, kogo przedstawia dzieło c. b) Otocz ramką ilustrację przedstawiającą najliczniejszy stan w średniowieczu.. Zapisz na mapie nazwy państw sąsiadujących z naszym krajem.. 2011-10-26 18:24:36 przyjrzyj się uważnie zamieszczonej ilustracji a następnie opisz ją za pomocą 4 zdań pojedynczych.. Następnie wykonaj polecenia.. Przyjrzyj się zamieszczonej osi czasu.. a) Podaj nazwę stylu, który reprezentują (.). - Przedstawiona powyżej budowla oraz grafika reprezentują - socrealizm.. Praca z ilustracją a) Ot ocz kółkiem budowlę klasycystyczną.. Kliknij tutaj, aby przejść do strony głównej.. Przyjrzyj się fotografii, a następnie wypisz po jednym wyrazie spełniającym podane kryteria.Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii Następnie wykonaj.Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii następnie wykonaj.Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii Następnie wykonaj.2.. 3 Zadanie.. 2011-12-07 20:33:432 Przyjrzyj się zamieszczonym ilustracjom.. Następnie wykonaj polecenia.. Zapisz w wyznaczonych miejscach odpowiednie określenia z ramki.. Klasa 6 2010-05-09 17:37:42; Przyjrzyj się ilustracji.. Następnie wykonaj polecenia.. klasa 4 zadanie 9 strona 34 Proszę o szybką odpowiedź daje naj zdj w załączniku5.. a) Na ukazanych zdjęciach zapisano nazwy symboli narodu żydowskiego i judaizmu.. 2 Zadanie.. 2011-12-01 15:53:30 Kiedy i w jakich okolicznościach doszło do ROZBIORÓW Polski?. Praca z ilustracją a) Zapisz pod każdą z ilustracji odpowiednią nazwę grupy społecznej.. a) Zapisz w odpowiednich miejscach na mapie nazwy państw sąsiadujących z II Rzecząpospolitą w 1922 roku.. 6 Zadanie.. 2.Wymień miejsca, w których używa się ukazanego symbolu .. Następnie na podstawie mapy z podręcznika wykonaj polecenia.. Następnie wykonaj polecenia.Przyjrzyj się zamieszczonej fotografii.Następnie wykonaj polecenia a)wyjaśnij jaką rolę odgrywał w państwie Bolesława Chrobrego woj przedstawiony na fotografii.. Następnie.. Wyjaśnij, co oznaczała średniowieczna zasada: Wasal mojego wasala nie jest moim3.. b) Napisz, jakie były obowiązki przedstawionych postaci w państwie pierwszych Piastów.. Wyjaśnij, co oznaczała średniowieczna zasada: Wasal mojego wasala nie jest moimPrzyjrzyj się fotografii mebla, zaprojektowanego przez Gudrun Lilję Gunnlaugsdottir.. 1 Zadanie.. b) Wy mień trzy elementy świadczące o tym, że wskazana przez Ciebie budowla została wzniesiona w stylu klasycystycznym.. Proszę to na dziś!c) N apisz, na czym według legendy został zapisany pierwszy tekst..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt