Krainy geograficzne świata test




Polski Hogwart - Głosowanie!. Na tych zdjeciach nic nie widac, czy moge prosic o przesłanie na maila wyraźnych zdjec?. Zgadzam się przekazać swój adres e-mail, który będzie wykorzystywany do kontaktów w sprawach związanych z moim kontem, oraz akceptuję, że moje aktywności na stronie będą rejestrowane.„Krainy geograficzne Polski" .Europa: Kraje - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Jest też niezmiernie ważne i potrzebne w życiu codziennym każdego z nas - dobrze jest jeżeli wiemy, np. gdzie znajduje się (w przybliżeniu .Krainą geograficzną nazywamy obszar kraju o charakterystycznych elementach krajobrazu.. Rozpocznij quiz .. plisss.. na geografie mam się nauczyc krainy gograficzne świata, ale nie wiem jakie.. wg Jsmolnikzdw.. 0 146 73.Międzynarodowy test wiedzy w kategorii geografia.. Średnia 9/11.. Z pewnością uzyskasz dobry wynik w tym teście!. Jak na poziomie podstawowym, z tym, że uczeń potrafi wskazać na mapie konturowej większość państw świata (w przypadku Oceanii i Karaibów wystarczy przybliżona wiedza na temat ich położenia) i przyporządkować do nich stolice.EUROPA Przylądki N Nordkap S Matapan na Peloponezie lub Marroqui w Hiszpanii lub Lithino na Krecie W Roca E Środkowy Ural Półwyspy Kanin KolskiZobacz 1 odpowiedź na zadanie: 21.11.2011 (17:57) wspaniałe..

krainy geograficzne świata.

Gdzie jest Nowa Fundlandia?. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Testy ze znajomości mapy, flag i państw.Krainy geograficzne Polski kl. 5 - Krainy geograficzne Polski - KRAINY GEOGRAFICZNE - krainy geograficzne - Europa -krainy geograficzne.. Geograficzne asy nie będą miały problemów z tym quizem.. Gdzie jest Tasmania?. quiz geograficzny; geograficzne; Jeśli gubisz się na mapie, ten quiz będzie ci się śnił po nocach.. Sprawdzian dla klasy 6 z działu 1 pt. Narodziny nowożytnego świata.Quizy geograficzne - geografia Polski, geografia świata.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.Test zawiera 23 pytań.. Uwielbiasz podróże?. Podejmiesz wyzwanie?. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.Świat: Oceany, morza i jeziora - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Test: Rejony geograficzne polski Opis testu: Autor nie dołączył opisu testu Liczba pytań: 32 Poziom: Średni Rozwiązany: 1003 razy Średnia ocena:Spis najważniejszych krain geograficznych świata.. Gdzie jest Madagaskar?. O podziale na poszczególne regiony decydują: ukształtowanie powierzchni, rodzaj podłoża, warunki atmosferyczne, wody oraz roślinność i zwierzęta.Sprawdź swoją wiedzę na temat mapy świata, odpowiadając na pytanie, czy to państwo jest państwem wyspiarskim!.

quiz geograficzny; geograficzne; Mapa Polski.

Ten geograficzny test zda tylko prawdziwy podróżnik!. Pozyskiwanie informacji geograficznych Świat zwierzęcy.. Kliknij przycisk Udostępnij, aby ją upublicznić.. wypiszecie.. Marzena_Adryanowska 2 lata temu.. Sprawdź się!. 13.11.2011 (13:37) genialne brakuje tylko kotlin ale na prawdę szacun.Szkolny Atlas Geograficzny łączy ujęcie globalne (na mapach świata), z przeglądem regionalnym (kontynenty i części kontynentów), który najszczegółowiej został opracowany dla Polski.. Stopniowanie przymniotników Test.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. daje naj.Krainy geograficzne w Polsce - podział Polski na obszary wyróżniające się podobnymi cechami krajobrazowymi i geologicznymi.Zostały one usystematyzowane w pasach rzeźby terenu: pas pobrzeży, pas pojezierzy, pas nizin (Niziny Środkowopolskie),pas wyżyn (Wyżyny Polskie),pas kotlin (Kotliny Podkarpackie),pas gór.Wybierz test z rozdziału Krainy geograficzne Polski lub podrozdziałów podręcznika Geografia, testy dla Klasa III Gimnazjum.Ciekawe gry geograficzne na temat państw, kontynentów, oceanów, mórz, rzek, wysp, miast, gór, pustyń, wulkanów itd.Znasz największe wyspy świata?. Wakacyjne głosowanie dla podróżników!. Najnowsze quizy w dziale: Geografia świataTa tablica wyników jest obecnie prywatna.. krainy geograficzne świata..

... Współrzędne geograficzne - Test na czas!

Graj i poznawaj świat.. Porównaj swoją wiedzę z resztą świata.Realizując zakres rozszerzony z geografii powinieneś/powinnaś znać większość ważnych obiektów geograficznych zamieszczonych na mapie świata - jeżeli tak nie jest to musisz tę umiejętność ćwiczyć.. Brainy 5 unit 8 landscape Łączenie w pary.. Charakterystyka środowiska naturalnego, zagadnienia społeczne i gospodarcze są oparte na najnowszych danych statystycznych i opracowaniach specjalistów.Znasz się na mapie świata?. quiz geograficzny .Bardzo pilne!. W tym celu zostały opracowane szczegółowe mapy zawierające wybrane obiekty geograficzne umieszczone na tej i na kolejnych podstronach:» Strona główna » Geografia » Geografia świata » Krainy geograficzne.. Biografie (310) Dla dzieci (1153) Edukacja (821) .. test z mitologii greckiej polski test o muzyce pokemony historia polski xvii sp218 quiz test ze zmierzchu test z geografii świata test o karkonoszach test z religii wędkowanie skoki narciarskie sila oda do .Test Państwa (kontur) - Afryka - część 2 Test Państwa (kontur) - Afryka - część 3 Test Państwa (kontur) - Ameryka Południowa Test Państwa (kontur) - Ameryka Północna - część 1 Test Państwa (kontur) - Ameryka Północna - część 2 Test Państwa (kontur) - Australia i Oceania Test Państwa (kontur) - Azja - część 1Dunajec Krainy geograficzne: Beskidy Zachodnie ..

wg Katastodo.Quizy geograficzne sprawdzające wiedzę o geografii świata.

Odpowiedz UsuńKRAINY GEOGRAFICZNE W POLSCE..



Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt