Napisz relację o dniu sportu do szkolnej gazetki
Pobierz Zobacz podobne.. W dniu 28-30.XI.2012 odbyły się Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców.Napisz Artykuł do gazetki szkolnej a którym nakłonisz swoich kolegów by zadbali o. środowisko naturalne.. W gazetkach tworzonych na platformie Junior Media możecie pisać o wszystkim - Waszych zainteresowaniach, refleksjach, newsach z życia szkoły, klasy, redakcji, znanych osobistościach… To Wy decydujecie jak będzie wyglądała Wasza gazetka i jakie tematy w niej poruszycie.Dzień dobry.. J. JANUSZEWSKIEJ W CIEMNEM ECHO SZKOŁY - GAZETKA SZKOLNA listopad grudzień 2010, styczeń 2011 Numer 2 Rok szkolny 2010/2011 Wydarzenia: 10.11 apel .. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba.. 11.12.2015 roku przeprowadziliśmy apel: ŻYJ ZDROWO!. Nie porzucaj!. Jeśli ogłoszenie dotyczy jakiegoś wydarzenia typu koncert itp., musisz podać najważniejsze informacje, czyli czas i miejsce tego wydarzenia, jego organizatora, a także wszelkie niezbędne informacje dodatkowe, jak np. ceny biletów .Jeśli moja szkoła nie radzi sobie z problemami, prosi o pomoc innych.. 2010-06-12 10:52:18; napisz artykuł do gazetki szkolnej poruszający aktualny problem w szkole .O czym można pisać w tworzonych gazetkach?. Zanim zaczniesz pisać, zastanów się dobrze, jaka sytuacja jest powodem do napisania ogłoszenia.. ; p ja takie rzeczy napisalam bo tez jestem w gazetce , jestem nawet redaktorem ..

Po zawodach robią dziennikarską relację do szkolnej gazetki.

Napisz o zagrożeniach i podaj pomysły jak oto środowisko naturalne można zadbać .. 2013-09-22 15:33:28Dzień Zaduszny, czyli właściwe Święto Zmarłych - przypadające 2 listopada - wprowadzono do liturgii Kościoła powszechnego ponad sto lat później, w 998 r. Ten dzień był poświęcony zmarłym, których dusze mogą być zbawione dzięki jałmużnie i modlitwom.Najważniejszym celem Związku Organizatorów Sportu Masowego jest .Najbardziej grzejące rzeczy w polskim internecie, o których mówią Polacy.. Podziel się swoimi planami na blogu.. Ogłoszenie.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćHmm.no cóż, jako jedna z redaktorek gazetki mam parę pomysłów xD , np. ; - Wywiad z samorządem szkolnym, co każde wydanie inna osoba - Horoskop - Jeśli byłaś/byłeś ostatnio Ty i inni redaktorzy gazetki na jakiejś fajnej wycieczce, to ją opiszcie.. Napis składa się z 4 kartek A4.. Poznaję literę S. Alfabet dookoła - litera w. Alfabet - oznaczanie pozycji litery w wyrazie .80% Napisz artykuł do gazetki szkolnej, w którym uzasadnisz, że wynalezienie telewizji zmieniło życie ludzi.. w Gimnazjum nr 2 im.A.Prądzyńskiego we Wrześni nauczyciele wychowania fizycznego jak każdego roku zorganizowali Święto Sportu Szkolnego .W programie imprezy znalazły się konkurencje sportowo-ruchowe dla poszczególnych klas oraz dodatkowe konkursy dla wszystkich chcących sprawdzić swoje intelektualne i fizyczne .O czym mogę napisać do gazetki szkolnej?.

2011-11-02 17:38:13; Co do gazetki szkolnej?

Str. 3 Słów kilka o relacjach międzyludzkich - friendzone.. 84% Zaproszenie na wieczór poetycki poświęcony Janu Kochanowskiemu; 84% Przerwy w naszej szkole - reportaż.marzyłam o pracy w szkole.. ;Cała gazetka o sporcie dodana jest w 7 załącznikach kolejno pogrupowanych.. Konkursy tematyczne konkurs z matematyki: należy napisać wiersz o matematyce, oraz konkurs z j. polskiego: należy napisać list do ulubionego sportowca., by rejestrować i korygować styl biegu.. Oddajemy w Wasze ręce czwarty numer Naszej Szkolnej Gazety.. Zdąży jeszcze wpaść na Ursynów do Hanny Krall pożyczyć kilka książek, aby mieć co robić, jak będzie leżał w szpitalu.. Str. 3 Wieczór pieśni i poezji patriotycznej W nowej rubryce gazetki "Szkolne gwiazdy" będziemy przeprowadzaćSzkolny Dzień Sportu W ramach Europejskiego Dnia Sportu dnia 1 czerwca 2016 od godz. 9.00 na boisku szkolnym oraz sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego w Miechowie, odbędą się następujące konkurencje i turnieje: • Turniej piłki nożnej chłopców drużyn 5 osobowych, • Turniej piłki siatkowej dziewcząt, • Test Coopera,O godzinie 17.00 zebraliśmy się na sali gimnastycznej i rozpoczęła się główna cześć szkolnego festynu, podczas którego nasi goście przedstawili filmowe relacje z zorganizowanych w ich .W ten dzień odbędzie się akademia 17 października Święto Szkoły uczestniczymy W mszy św. oraz w akademii poświęconej patronowi szkoły..

2009-09-03 21:03:31; co moge napisać do gazetki szkolnej na temat sportu?

Być „Pozytywnie Zielonym" czyli jak dbać o środowisko na co dzieńGazetka przygotowana na lekcję.. Sprawozdanie ze ślubu należy napisać tak jak inne sprawozdania reportażowe, tzn. napisać gdzie, kiedy i o której ślub miał miejsce, wskazać uczestników (państwo młodzi, świadkowie, rodzice, goście), napisać kto udzielił ślubu, podać przebieg zdarzeń (prawdopodobnie: przyjazd pod kościół, wejście, msza /o czym ksiądz mówił/, przysięga /jakie były .85% Gazetka szkolna - Matura- jak zdać?. Bardziej szczegółowoPostanowiliśmy w każdy piątek przynosić do szkoły warzywa i owoce .. Opracowano również gazetkę szkolną pod hasłem: Kulturalni w szkole, w domu i na ulicy.SPRAWOZDANIE Z DNIA SPORTU SZKOLNEGO.. Takie opracowanie tematu "sprawdzian na 800 m" - najlepiej z udziałem innych nauczycieli - byłoby też niezłą edukacją z biologii, polskiego, historii, matematyki.. Ale nie coś typu : ,,Dnia 23 lutego 2014 pojechaliśmy na wycieczkę ( .Napisz ogłoszenie o znalezieniu zbiorku fraszek Jana Kochanowskiego, które umieścisz na szkolnej tablicy ogłoszeń.. :) 2011-11-16 19:47:11; jaki może byc tytuł do artykułu do gazetki szkolnej na temat rozpoczęcia roku skzolnego?. Gazetka (2 różne) znajduje się w załączniku, gdyż zawiera obrazki i inną grafikę.. Łatwe - poziom 2, część 2.. Ale ostatecznie nie pożycza..

2010-09-29 19:27:23; Na jaki temat mogę napisać artykuł do gazetki szkolnej?

Str. 2 WYWIAD.. Musisz ją opisać jasno i zrozumiale.. gazetka o sporcie gazetka sportowa przygotuj gazetkę sportową napisz gazetkę sportową napisz gazetkę o dycyplinach sportowych dyscypliny .Napisz sprawozdanie z zawodów sportowych , które odbyły się w twojej szkole.. Str. 2 Biedny los czworonogów.. !Zadanie: mam zadanie napisać artykuł do szkolnej gazetki o tym co robiliśmy na lekcji w jaki sposób mam to napisać bo nwm błagam o pomoc Rozwiązanie: no napisz że pracowaliście bardzo sumiennie i każdy udzielał się doszło do długiejGazetka szkolna, nr Gazetka szkolna, nr tka szkolna, nr 4444 GrudzieńGrudzieńGrudzień Serdecznie witamy wszystkich Naszych Czytelników!. I Napisz relację o dniu sportu do Szkolnej GazetkiA artykol napisz o konkursach jakie beda , zawodach , ile macie nowych osob w szkole , ozesz takze przeprowadzic wywiad z jakims nauczycielem czy uczniem ktory dopiero przyszedl do twojej szkoly i jak mu sie podoaba nowa szkola .. 85% List na temat łamania praw dziecka do gazetki szkolnej; 94% Przykład lekcji do "Kierunki .. Więcej informacji.. Wiemy do kogo możemy zwrócić się o pomoc, gdy spotyka nas krzywda lub widzę krzywdę innych.. Karty do głoskowania.. W dniu 01.06.2012r.. 85% List na temat łamania praw dziecka do gazetki szkolnej 92% Narodziny nowożytnej propagandy politycznej w dobie Oświecenia.ŻELAZNE ZASADY.. Gorąco zapraszamy do współpracy wszystkichDuży napis WIOSNA mogący być jednym z elementów gazetki szkolnej.. Poziom podstawowy .. Przestrzegamy zasad zdrowego odżywiania.B.I.G.O.S.- Bardzo Interesująca Gazetka o Szkole Miasto: Bargłów Kościelny W gazetce można znaleźć ciekawe artykuły, intrygujące ciekawostki, szkolny humor, testy, pozdrowienia oraz bieżące informacje, wydarzenia z życia szkoły.. Bo przecież nie maECHO SZKOŁY - GAZETKA SZKOLNA.. Pan Wojciech Panasewicz: W szkole zmieniłbym rzeczy dobre na lepsze.. Kryterium sukcesu: Uczniowie wiedzą jak zdrowo się odżywiać - 80% uczniów.. W mojej szkole uczę się, co robić, gdy mam problemy.. proszę to bardzo ważne i jest na jutro , a ja w ogóle nie mam pomysłu , ani czasu na zrobienie tego plisss daje naj :) .. Prosze o komentarz!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt