Uzupełnij dialog tłumacząc zdania w nawiasach gehen wir etwas essen
2 Zadanie.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. - Musze posprzątać swój pokój.. 2012-01-09 19:53:012 Uzupełnij zdania czasownikami podanymi w nawiasach w czasie present simple lub present continuous.. (przykład) 2. b. pokaż więcej.. Es ist doch so warm .Występują w zdaniu w jako orzeczenie (czyli na drugim miejscu) i łączą się z innym czasownikiem, który pozostaje w formie bezokolicznika (bez zmian) na końcu zdania.. he/she/it + is + verb -ingUzupełnij dialog zdaniami (.). 1 Zadanie.. 2011-11-08 16:57:58Zdania do tłumaczenia to miejsce gdzie możesz ćwiczyć swoje umiejętności rozumienia tekstu ucząc się tłumacząc przykładowe zdania powszechnie stosowane w języku angielskim.. Odmiana czasownika przez osoby, kiedy „zabrać" umlaut, tryb rozkazujący z czasownikami posiłkowymi sein (być), haben (mieć) i werden (stawać się).Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. Jeżeli chcesz powiedzieć to samo zdanie w czasie przeszłym Perfekt, musisz na drugim miejscu w zdaniu wstawić odmieniony czasownik posiłkowy.. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.W języku niemieckim nie ma ścisłego podziału czasowników na dokonane i niedokonane, np. lernen - tłumaczymy - uczyć się lub - nauczyć się, w zależności od sytuacji..

Uzupełnij dialogi odpowiedziami w trybie rozkazującym.

2012-03-09 17:39:40Uzupełnij zdania odpowiednimi formami rzeczowników podanych w nawiasach.. Pamiętaj o właściwym szyku wyrazów w zdaniu.. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.. 2 Pflicht und Vergnügen Skróty i objaśnienia: N Nauczyciel U Uczeń/Uczennica/Uczennice i Uczniowie a, b, c fazy realizacji zadania/ćwiczenia A, B, C warianty realizacji zadania/ćwiczenia W ramce wprowadzenie do tematu lekcji 1.. 4 Indywidualne.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij dialog czasownikami w nawiasach w czasie past simple.. Czasownik „essen" wędruje na sam koniec zdania jako Partizip II:Przeczytajcie dialog z zadania 2 na stronie 89 w podręczniku i poprawcie ustnie błędy w zdaniach pod dialogiem.. 2011-04-07 19:16:39 Uzupełnij zdania czasownikami z ramki w czasie Past Simple , Past Continuous , Present Perfect lub Past Perect.. 24 Wie ich die Welt sehe IV.1R Ćwiczenia Wypowiedzi pisemne 1 Uzupełnij zdania 1-4, wykorzystując podane w nawiasach wyrazy w odpowiedniej formie.1 Jolanta Kamińska 2 KOMPAKT Język niemiecki dla gimnazjum Część 2 Komentarze do zadań i ćwiczeń rozdział 2..

Wpisz podane w nawiasach czasowniki w czasie Präteritum.

Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3.. Zdania zostały podzielone według poziomu biegłości.. Zapiszcie odmianę czasownika m ö chten- chcieć w formie życzenia; ich m ö chte wir m ö chten.. 'essen' - odmiana czasownika - niemiecki - koniugacja bab.la pomaga odmieniać czasowniki przez osoby oraz wszystkie czasy niemieckieZadanie: uzupełnij dialog czasownikami w nawiasach w odpowiedniej formie a how about go ice skating b i don t really like ice skate Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Uzupełnij dialog, wpisujac wypowiedzenia zgodnie z informacjami podanymi w nawiasach 2010-09-22 15:24:00 Uzupełnij dialog .. Tworzymy go w następujący sposób: Twierdzenie: I + am + verb -ing you/we/you/they + are + verb -ing.. Uwaga!. Określ ich formy fleksyjne.. 1-50: Poziom zdań A1-A2: 1-50: Poziom zdań B1-B2:Tryb rozkazujący w języku niemieckim.. 'nehmen' - odmiana czasownika - niemiecki - koniugacja bab.la pomaga odmieniać czasowniki przez osoby oraz wszystkie czasy niemieckie- Dann geht auf dein Zimmer.. Wstawione fragmenty zostały pogrubione w tłumaczeniu.. (dann)Długość listu powinna wynosić od 80 do 130 słów..

2010-10-26 15:22:29 Uzupełnij zdania właściwymi formami czasowników .

Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Zdania należy uzupełnić czasownikami w czasie Present Continuous.. Przekształć pary zdań w jedno zdanie, łącząc spójnikami podanymi w nawiasach.. b. ins Kino - am Mittwoch - geht .Ale jak to czasownik jest na końcu zdania!. - On nie potrafi pływać.. Zadanie premium.. Title: Komplett 1 Zeszyt ćwiczeń, Author: Klett Polska sp.. Na podstawie tekstu rozpisz w tabeli w języku polskim plan lekcji Sandry (dni tygodnia oraz przedmioty):II.. 1.Napisz podane w nawiasach czasowniki w czasie Präteritum w odpowiedniej formie.. 2011-06-05 16:10:19Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Weźmy pod lupę zdanie w czasie teraźniejszym: „Ich esse eine Pizza.". 3 Zadanie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt