Napisz list do kolegi i opisz swoje wakacje
Witaj Julio!. Byłem pewny, że zanudzę się na śmierć, no bo sam wiesz nikogo tam nie znałem.. Niedawno wróciłam ze Szwecji.. 2009-12-21 17:19:54; Angielski - napisz list do kolegi / koleżanki z zagranicy 2012-03-27 21 .Napisz list do kolegi z Rosji i opisz czym dla Ciebie jest Polska.. Okazało się, że nie było tak źle.Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż.. 1.podaj cel podrózy i zapytaj kolege czy nie mial by ochoty z toba wyjechac.. Napisz mi o tym, czekam z .Bardzo cieszymy się, że chcesz do nas napisać.. Jeśli dzielisz się swoją historią lub podsyłasz informacje, które możemy wykorzystać w materiale, wyślij je z aktualnego adresu e-mail i .. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. List do koleżanki list do kolegi przykład listu jak napisać list do kolegi jak napisać list przykładowy list List.. Książka którą bierzemy do ręki może nas wciągnąć w niesamowitąZadanie: napisz list do kolegi z niemiec opisz w nim jak spędziłeś wakacje,uwzględnij następujące punkty, gdzie byłeś, co robiłeś, kogo poznałeś, i co Rozwiązanie: po niemiecku hallo martin, was hast du w hrend der sommerferien gemacht ich bin 3Napisz do koleżanki lub kolegi z innego regionu Polski, list w którym streścisz najbardziej znaną legendę regionu ..

napisz list do koleżanki w którym opowiesz jak spędziłaś wakacje.

Na wstępie mego listu chciałabym Cię bardzo serdecznie pozdrowić i wyjaśnić Ci skąd taki dziwny list z innego kraju, a więc Iwanie znalazłam Twój adres w gazecie, prosiłeś, żeby ktoś z Polski napisał do Ciebie.Moje ostanie wakacje spędziłam z rodzicami nad Morzem Bałtyckim.Chociaż pogoda była w kratkę, nie nudzilismy się.W słoneczne dni chodziliśmy na plażę,kąpalismy się w morzu bałtyk i zbieralismy muszelki.Bardzo podobała mi się wycieczka do Trójmiasta,Gdańsk,Gdynia i Sopot to piękne miasta, a gdańszczanie są bardzo miłymi ludźmi.Odwiedziliśmy także fokarium w Helu .List do koleżanki lub kolegi na temat wakacji (akapit) Na początku mojego listu chciałbym pozdrowić Ciebie opraz całą Twoją rodzinę.. Użyj czasu Pr.List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie.Planujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec.. Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.Szukałam z mamą i tatą muszelek, pływałam i opalałam się.Trzeciego dnia wypłynęliśmy głębiej rowerkiem wodnym.. Następnego dnia pojechaliśmy do wesołego miasteczka.Napisz list do swojego przyjaciela (przyjaciółki, koleżanki lub kolegi).. Jeżeli nie spędziłaś ciekawych wakacji to opisz te które chciałabyś spędzić kiedyś tam.Napisz list do kolegi z Australii.. Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na polski.Chciałbym Ci opowiedzieć jak spędziłem wakacje..

Czy zdołam dojść do "swojej Itaki"?

2010-03-22 16:26:37 `hmm no więc polski.Zad.. Polecam Ci ją do przeczytania.. Mam na imię Magda i jestem Polką.. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Chciałam Ci więc opowiedzieć jak tam było.. 3.poinformujesz go ile ma kosztowac i co jest wliczone w cene.. Trzymaj się podstawowych zasad obowiązujących przy tejList nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. 2013-01-13 14:45:25; Napisz e-mail (po angielsku) do koleżanki ze szkolenej wymiany w Angli.. W liście należy uwzględnić następujące elementy:Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Z gory dziekuje za pomoc :) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćPrzebywasz na wakacjach u swojej rodziny na wsi.Napisz list do kolegi/koleżanki w ktorym:-napisz w jaki sposob spedzasz wakacje.-opisz swoja pierwotna niecheć do spedzania wakacji na wsi i co szułeś jak sie ci to odmieniło.-w jaki sposób spedzasz czas z rodziną i jak jej pomagasz.-poinformuj o braku dostepu do internetu i fakcie iz nie masz mozliwosci komunikacji droga internetową.Zawrzyj w nim następujące informacje: - przeproś, że nie odbierzesz go z dworca/lotniska, podając powód - doradź, jakim środkiem transportu dojedzie do Twojego domu i podaj czas podróży - zaproponuj przynajmniej dwie formy spędzania czasu podczas pobytu kolegi w Polsce - poradź, jakie ubrania i sprzęt powinien ze sobą zabrać Dear John, Thank you for your last letter.Napisz list do kolegi z Australii..

Napisz list do koleżanki lub kolegi,w którym opowiesz o wizycie w teatrze.

Wzór e maila po angielsku z tłumaczeniem na polski.Adewortów 12, 26.7.2015r.. Zazwyczaj zdarza się on jako praca domowa na jednej z pierwszych lekcji z angielskiego, zaraz po wakacjach.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Kąpałam się w jeziorze, a następnie łowiłam ryby z tatą.. Niedawno byłem u babci na wsi.. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. Wskazówki jak napisać list prywatny po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy list do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. 2.Napisz kiedy planujesz podróz i jakim środkiem zamierzasz podrózowac.. Cudzoziemka - opracowanie; Zaliczaj.pl.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. ;) 2012-10-04 21:11:35; Napisz e-mail po angielsku do kolegi/ koleżanki że wygrałem konkurs szkolny MAM TALENT 2011-12 .Napisz charakterystykę swojej/jego kolegi/kolezanki.. 2012-11-25 17:03:04; Napisz e-mail do nowej koleżanki po angielsku..

napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny .

Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Napisz wiadomość dla niej / niego a w niej: - napisz o swoich planach na wieczór, - poinformuj, z kim zamierzasz spędzić wieczór, - podaj orientacyjną godzinę powrotu do domu, - poproś o zrobienie .Jak mineły mi wakacje - opowiadanie.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.. Mam nadzieję, że z pomocą najbliższych zdołam zrealizować choćby część moich marzeń.. Wideo.. Jest bardzo utalentowana.. W liście opisz swoje wspomnienia z wakacji, ciekawą przygodę lub marzenia, których nie udało ci się zrealizować.. Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach.. W tym roku siedzieliśmy razem w ławce przez pierwsze półrocze.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz co robiles w weekend - po angielsku.. Pierwszą atrakcją była wycieczka nad jezioro obok miejsca, w którym mieszkaliśmy.. (akapit) Piszę do Ciebie ten list, aby opowiedzieć Ci o moich tegorocznych wakacyjnych planach.Napisz e-mail do koloegi/ koleżanki po angielsku o hobby ?. Napisz co robiles w weekend - po angielsku.. Może w przyszłości dokonam czegoś, co sprawi, że ludzie będą o mnie pamiętali nawet wtedy, kiedy już odejdę.. zadanie dodane 25 marca 2011 w Język niemiecki przez użytkownika kopec (-1,570) .Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce.. W naszym pokoju było łóżko piętrowe.Ja spałam na górze, a mama z tatą na dole.Napisz list do kolegi z Australii.. Napisz jak dlugo bedzie trwała podroz i co bedziesz robic .Postanowiłem napisać do Ciebie list , ponieważ ostatnio w szkole mieliśmy zadane przeczytać lekturę pt. " Tajemniczy Ogród "i chciałem Ci powiedzieć , że ta lektura jest świetna !. Bardzo bym się ucieszył gdybyś mi jak najprędzej odpisał i opisał .. Planujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt