Przeczytaj tekst uzupełnij luki 51 55 właściwymi wyrazami hallo anna
Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Zakreśl właściwe wyrazy.. Wstawia je tak, by pasowały do kontekstu (lub kontekstu i rymu).. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych .• Przeczytaj dialog, zwróć szczególną uwagę na zdania z lukami.. Przeczytaj tekst.. Zad.6/59.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk 1-5.. Uzupełnij luki w opowiadaniu przy pomocy wyrazów z ramki.. Nasza społeczność to uczniowie, studenci, nauczyciele i inni eksperci.. • Przeczytaj na koniec cały dialog jeszcze raz.Kapitel 1 Modul 3 13 Przeczytaj tekst.. Uzupelnij luki 1-5 wstawiajac w kazda luke jeden wyraz, tak aby otrzymac logiczny, spojny i poprawny jezykowy tekst.Bardzo prosze o dobre rozwiazanie zadania to zadanie jest w podreczniku Up Beat 1 Hello, Carla.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Mathe …Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

właściwymi wyrazami (A-C).

Uwaga!. 24 sierpnia, 2018 Szanuj prawa autorskie, abyśmy mogli uczyć Cię skutecznie języka polskiego.Przeczytaj tekst.. Określ rodzaj i przypadek dopeł-nień w zdaniach, podkreśl orzeczenia.. A. Freizeit B. lernen C. Pokal D. Fitnessstudio E. Trainer F. wartenProszę przeczytać reguły czasowników móc, musieć, a następnie uzupełnić zdania.. Wpisz same literki.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki (6.1.-6.6.). Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Dziecko ma do dyspozycji wyrazy (do wycięcia lub wymienione przy tekście).. 25 kwietnia 2014 roku, 17 procent wielkopolskich .Przeczytaj tekst, najlepiej głośno, zwracając uwagę na kropki, przecinki, znaki zapytania.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Zawsze są gotowi wytłumaczyć Ci najbardziej złożone problemy.. Uwaga!. • Pamiętaj, że w języku niemieckim zdania czytamy zawsze do końca..

Przeczytaj tekst.

Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe uzupełnienia luk (10.1.-10.3.).. Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.1.. Spróbuj przeczytać jak aktor wszystkie role.. 2. uzupełnij luki wg własnego pomysłu - dziecko samo decyduje, jak uzupełnić tekst, wstawiając pojedyncze słowa lub dłuższe wyrażenia według własnej koncepcji.Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki (1-12), wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.. Uwaga: trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Zakreśl literę A, B lub C.. • Uzupełnij luki, wybierając właściwy wariant rozwiązania.. Jeśli w zdaniu występuje inny czasownik niż „to be", wtedy szyk zdania wygląda następująco: Podmiot + czasownik (w II formie) + reszta zdaniaBezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, wyrażenia i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.niePrzeczytane.pl to zapewne najtańsza księgarnia internetowa w Polsce, która oferuje czytelnikom bogatą ofertę wydawniczą zarówno książkowych nowości, jak i pozycji trudno dostępnych.W najniższych cenach proponujemy nie tylko bestsellery, lecz także tytuły, które pojawiają się na naszej stronie w przedsprzedaży.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym ?.

Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przeczytaj tekst.

Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.W przypadku czasownika „to be" - „być" występują inne formy dla poszczególnych osób.Dla osób: I, he, she, it - formą przeszłą jest „was", a dla pozostałych „were".. Zakreśl literę A, B lub C.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. D.ZADANIE 10 Przeczytaj tekst.. Zad.1/58, ćwiczeniówka.. Znajdź w słowniku lub internecie co oznaczaja niezrozumiałe dla ciebie wyrazy, poniżej krótki wyjaśnienie znaczenia niektórych wyrazów:Przeczytaj ponizszy dialog.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Wybierz poprawne uzupełnienie luk 2.1.-2.4.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Zadanie 1 Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Ułóż zdania z zad.4 we właściwej kolejności, aby powstał przepis.. Mir geht .Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.D ziś zapraszam do pierwszej odsłony ćwiczeń, dzięki którym szybciej przygotujesz się do egzaminu Cambridge English: Advanced.W tym artykule bierzemy na ruszt jedno z zadań, które z całą pewnością pojawi się w sekcji Reading & Use of English, czyli Open Cloze.W zdaniu tego typu należy uzupełnić luki w ciągłym tekście, wstawiając w każdą z nich jeden wyraz.Wykorzystując wyrazy podane drukowanymi literami, uzupełnij każde zdanie z luką , tak aby zachować Zad 3, 4, i 5 z anglika w załaczniku Po długiej i męczącej podróży dotarłeś do miejsca w którym zamierzasz spędzić wakacje w PolscePrzeczytaj tekst..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt