Jak nauczyć się państw i stolic europy
Francja - Paryż 15.. Sprawdź się, porównując swój wynik z najlepszymi w rankingu online.. Czarnogóra - Podgorica 10.. 93 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zdjęcia załączone do zestawu pozwalają także na szybkie zlokalizowanie danego kraju na mapie Europy.Nieoceniona pomoc przy nauce geografii.. Jego kultura należała do kręgu cywilizacji śródziemnomorskiej wraz z położonymi nad Morzem Śródziemnym terenami Azji i Afryki.. Stolice Państw Europy 2013-08-09 14:11:59 Geografia - Jak dobrze znasz stolice państw Europy ?. Udostępnij.. No i okazało się że jutro mamy odpowiedź z geografii- musimy znać 100 (ona nam wypisała) państw, ich stolice i pokazywanie ich na mapie.Jak najszybciej nauczyć się wszystkich państw Europy i ich stolic?. Czechy - Praga 11.. Quiz wykonany przez Darespl.. 2.Określ położenie geograficzne Morza Kaspijskiego, Jeziora Wiktorii, Brazylii i Kuby.. Zaloguj.. Stolice Państw Europy.. Profil Quizy Subskrybowany Subskrybuj.. 51 Państwa Europy: - Wszystkie niezależne narody, w tym 6 państw międzykontynentalnych położonych zarówno w Europie .W zestawie wszystkie państwa Europy i ich stolice.. Białoruś Mińsk 6.. Holandia - Amsterdam, Haga .Szukaj Grupy Zadania Przeglądaj Zaloguj się Załóż konto.. Austria - Wiedeń 4.. Jakąś mape bez zbędnych inforamacji, same konkrety.. Aplikacja jest dostępna w języku polskim!.

Ireneusz ...Jak najszybciej nauczyć się państw i stolic Europy?

Idealna pomoc w trakcie nauki na test z geografii.Europa: Stolice (łatwa wersja) - Testy geograficzne: Seterra jest darmowym quizem geograficznym, który uczy Cię krajów, miast i innych obiektów geograficznych z całego świata.Afryka 1.. 44 fiszki lenka1Jak najszybciej nauczyć się wszystkich państw Europy i ich stolic?. Fiszkoteka to także idealne rozwiązanie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.. 2013-08-06 21:35:08 czy znasz stolice tych państw Europy ?. Naucz się ponad 178 stolic świata i zobacz gdzie leżą na mapie.. 4 niezawodne sposoby 19 października 2018 Jako Mapowy Maniak- jestem słabym przykładem osoby, która powinna Was uczyć, jak przełamać niechęć do mapy.Poniższa lista przedstawia listę stolic państw świata ułożonych w kolejności alfabetycznej.. Zobacz też: Lista stolic państw świata według kontynentów; Historyczne stolice państw świata; Państwa świataCzy potrafisz odgadnąć wszystkie nazwy stolic państw europejskich.. Nieoceniona pomoc przy nauce geografii.. Może ktoś możę zrobić skana z jakiejś ksiązki?. Hinami napisał(a): 2016-06-10 Przydatne, można się wiele nauczyć.. Jeśli nie znasz flagi lub stolice państw europejskich, lub w przypadku, gdy znajdują się one na mapie Europy, będziesz zdobywać wszystkie te informacje, w tym proste i zabawne aplikacji.. Materiał zweryfikowany..

Państwa Europy i ich stolice.

Hiszpania - Madryt 17.. Zdjęcia załączone do zestawu pozwalają także na szybkie zlokalizowanie danego kraju na mapie Europy.. 2012-02-20 16:35:01 Potrzebuje 7 stolic państw europejskich help me!. Nazwy stolic, państw i kontynentów, zostały przetłumaczone na ponad 14 języków: polski, hiszpański, niemiecki, arabski (wersja> = Android 3,0), koreański, japoński, rosyjski, chiński, francuski .Łatwiej jest się z tego nauczyć.. doładuj komentarze.. 2017-03-15 08:22:47Jeśli znasz wszystkie kraje europejskie, możesz przetestować swojąwiedzę.. Geografia polityczna od podstawPrzyporządkowanie stolic państw Europy do odpowiednich państw nie będzie już problemem dzięki nauce z tymi fiszkami.. Chorwacja - Zagrzeb 9.. Dzięki fiszkom szybko i bez trudności zapamiętasz wszystkie z nich, dodatkowo, swoją wiedzę w tej dziedzinie można później przetestować w specjalnej grze.. Jak pech to pech :/ Dziś wróciłam do szkoły po ponad tygodniu choroby.. Warto więc skorzystać z interaktywnych fiszek i uczynić naukę .Sprawdź, czy znasz 20 stolic państw europejskich!. Zapamiętanie wszystkich europejskich stolic każdemu może sprawić kłopot.. Przy każdym kraju widoczna jest flaga państwa oraz jego stolica.. Powiedz, jak radzisz sobie w tych szkolnych syt.Quiz geograficzny, który pozwoli Ci szybko zapamiętać stolice państw świata!.

Quizy Os. ... Stolice państw świata - Europa!

IronWomen napisał(a): 2015-03-11 WiktoriaWojewoda-świetny avatar:)Jak szybko i przyjemnie nauczyć się geografii politycznej (mapy)?. Bośnia i Herceg.Jest to film robiony w ramach nauki Państw i Stolic Europy nie mam nic więcej do mówienia ale myślę że się wam spodoba.. Skomentuj.. 2016-08-31 16:16:16Jak szybko nauczyć się państw świata (ich stolice + pokazywanie na mapie)?. Przyporządkowanie stolic państw Europy do odpowiednich państw nie będzie już problemem dzięki nauce z tymi fiszkami.. 2010-05-23 20:00:12 Potrzebuje 7 stolic państw europejskich help me!. pl-1.Mapa Europy i Ameryki ze stolicami - posted in Na każdy temat.. : Potrzebuje nauczyć sie na geografię państw i stolic Europy i Ameryk.. Austria Wiedeń 4.. Testy \ Geografia \ Stolice państw - państwa stolic, - Europa; Stolice państw - państwa stolic, - Europa, test z geografii WSZYSTKIE stolice i państwa Europy.Lp.. Białoruś - Mińsk 6.. Szukaj.. 2010-05-23 20:00:12 50 stolic i państw Europejskich 2009-09-06 17:47:27 Załóż nowy klubStolice Europy - mapa oraz lektor .. 10 PAŃSTW z NAJWIĘKSZYMI ZAROBKAMI .. Kolega Strategacy 257,028 views.. 2011-01-30 10:43:30 Macie jakiś sposób żeby szybko się nauczyć wszystkich krajów Europejskich a w tym ich stolic ?. W starożytności najbardziej rozwiniętą częścią Europy był obszar śródziemnomorski.. Program w którym to robiłem: Paint.NET .Europa pokomunistyczna przemiany państw i społeczeństw po 1989 roku Książka profesora Jerzego J. Wiatra nie ogranicza się do rejestracji i opisu faktów, ale stanowi próbę budowy teorii..

Jak w 3 minuty nauczyć się czegoś ?

hehe lool jak można nie wiedzieć jak się stolice państw europy nazywają!. Grecja - Ateny 16.. Autor przedstawia paradygmaty wykorzystywane w literaturze światowej do wyjaśniania mechanizmów upadku komunistycznych reżimów autorytarnych i na .Opanuj błyskawicznie stolice i państwa świata.. Pozdrawiam Gwinea .Jak na ściąge z geografi moze byc 27.7.2006 (12:14) jezeli ktos szuka stolic europy to ma jak znalazł.ale co tu ukrywac nie jest to sciaga o zbyt bogatej tresci :)EUROPA PÓŁNOCNA Islandia REJKIAWIK Norwegia OSLO Szwecja SZTOKHOLM Finlandia HELSINKI Dania KOPENHAGA EUROPA ZACHODNIA Holandia.. Funkcjonalności: - 10 poziomów trudności, - na każdym poziomie jest 20 stolic krajów, - tryb nauki bez presji czasu, - ranking najlepszych gracz, - tryb gry wieloosobowej (multiplayer .stolice państw europy stolice państw europejskich stolice europy europejskie stolice stolice krajów europy stolice krajów europejskich Zaliczaj.pl 1 Wypisz stolice Europy leżące nad rzekami.np.obszar zajmowany w 133 r. p.n.e. obszary zajęte do 44 r. p.n.e. obszary zajęte do 14 n.e. ziemie zajęte po roku 14 n.e. Na obszarze północnym istniały mniej .1. islandia.Każdy powinien znać kraje Europy oraz ich stolice!. czarnykot 5 lat temu.. Więcej informacji.. 2017-03-15 08:22:47 50 stolic i państw Europejskich 2009-09-06 17:47:27Europejskie stolice..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt