List do kolegi o ulubionej książce
Przykładowy list.. Opisz dokładniej jeden z prezentowanych obiektów.. Najbardziej podobał mi się rozdział, w którym Pinokio dostaje od Ogniojada Pięć złotych monet, ale zamiast zanieść je ojcu, idzie z Lisem i Kotem na Pole Cudów.. MISIAkitka .• „Tę książkę czyta się z zapartym tchem" - list • Relacje Tomka Sawyera z ciotką Polly • O tym, jak Tomek poszukiwał skarbu i został bogaczem - opis przygody • O tym, jak Tomek został piratem i pojawił się na własnym pogrzebie - opis przygodyKsiążkę czytało już wiele pokoleń i nigdy się ona nie znudzi, bo jak powiedziała Maryla Cuthbert „Tam gdzie przebywa Ania, nie ma mowy o nudzie".. Zachęcić trzeba do ksiązki w pustyni i w puszczy czekam błagam to na jutro.. Myślę, że w najbliższym czasie ją przeczytasz i podzielisz się ze mną swoimi przemyśleniami.. Zapewniam Cię, że nie pożałujesz tej decyzji, naprawdę polecam.. Jesteś miłą i koleżeńską osobą .. O_O 156 pkt.. Jak się czujesz?Zadanie: napisz list do koleżanki,którą zachęcisz do Rozwiązanie: droga aniu prosiłaś mnie, abym opowiedziała ci o mojej ulubionej książce podejrzewam, że Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Postanowiłem napisać do Ciebie list , ponieważ ostatnio w szkole mieliśmy zadane przeczytać lekturę pt. " Tajemniczy Ogród "i chciałem Ci powiedzieć , że ta lektura jest świetna !.

List ma być o ulubionej książce.

2013-07-19 19:17:28; Jak napisać opowiadanie - ,,Dalsze losy Pinokia" ?. Jednak dzięki swojej pracy i zdobytej wiedzy zyskała uznanie nauczycieli, a dla uczniów stała się autorytetem.Dziecko do przeczytania książki pt: ,,Dzieci z Bullerbym" można zachęcić następująco:-powiedzieć że jest o dzieciach w jej wieku-są wesołe scenki sytuacje-masa humoru-są obrazki (nie koniecznie)List do kolegi ; List do Małgorzaty Kochanowskiej; List do Cioci.. W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów.Zadanie: napisz reklamę swojej ulubionej książki,nie zapomnij o Rozwiązanie:moją ulubionom książką są ,,przygody tomka sawyera quot m twaina opowiada o przygodach chłopca o złych nawykach lecz dobrym sercu chłopiec zakochuje się w becky tharter przeżywają różne wspaniałe przygody, np gdy zgubili się w jaskini lubię tę książkę dlatego że jest śmieszna, może ją .Jeśli czytamy książki, jesteśmy bogatsi o wiedzę, którą można zastosować w wielu sytuacjach.. To ona przenosi nas w swój świat, zadziwia swoją cudowną wyobraźnią, to z jej przygód śmiejemy się do łez.. 2020 r. Droga Babciu!. W tej książce również jest Pan Kleks, który ma na imię Ambroży Kleks.Napiszesz list do kolegi zahecajacy do przeczytania ksiazki pt W pustyni w puszczy 2012-01-22 15:56:54; napisz list do kolezanki w ktorym zachece kolezanke to przeczytania ksiazki pt. w pustyni i w puszczy 2010-11-30 13:53:15; list zachęcający do przeczytania zemsty ksiązki pomocy 2009-05-19 08:18:48napisz list pywatny do koleżanki / kolegi i opowiedz w nim swój sen mitologiczny ..

Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.O czym moge napisać list do kolegi?

Wiem, że nie lubisz czytać.. Tę lekturę niedawno omawialiśmy.. Zgłoś nadużycie.. Lublin, 01.03.. !Książka z pewnością nadaje się na szare, pochmurne dni, kiedy nie masz pojęcia co robić.. W pustyni i puszczy to książka o Stasiu Twardowskim i Nel Rawlison to dwójka odważnych dzieci .Staś jest 14-letnim Polakiem a Nel 8-letnią Angielkią.Napisz list do kolegi o imieniu Olek.. Lubię czytać o takich przygodach jak wasze .. Na wstępie chciałbym Cię serdecznie pozdrowić.. Twój Podpis.. Ostatnio byłam z rodzicami w teatrze, ku mojemu zdziwieniu było super!. Mimo to uważam, że akurat ta powieść Cię .Nagłówek Miejsce i data w prawym górnym rogu Zwrot do adresata Droga Babciu, Treść listu pamiętaj o pisaniu wielką literą znaków grzecznościowych, czyli: Ciebie Ty itd.. Najlepsi w tym miesiącu universal_soldier 301 pkt.. Komentarze (0) skomentuj Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione REKLAMA.. Jest to książka opowiadająca o dziewczynie,jej rodzinie i kuzynce z którą przebywała całymi dniami.. Jest bardzo ciekawa , myślę że Tobie również by się spodobała.Pamiętasz jak się widzieliśmy tydzień temu i mówiłam ci że czytam fajną książkę.. 2011-05-17 20:00:39Książka ta jest zestawieniem różnych wartości..

76% Napisz list do kolegi z zagranicy, w ktorym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce.

Wtedy zostaje okradziony.Piszę do Ciebie, ponieważ chciałam Cię zachęcić do przeczytania mojej ulubionej książki (np) "Akademia Pana Kleksa".. Chciałam cię teraz zachęcić do przeczytania lektury w Pustyni i w puszczy .. Przy tym fragmencie śmiałam się cały czas .84% "Dom bez ksiązek to dom bez okien"- opowiadanie o mojej ulubionej książce ; Drogi Mateuszu, piszę do Ciebie, ponieważ wiem, że są wakacje i masz dużo czasu.. Polecam Ci ją do przeczytania.. Z całą odpowiedzialnością polecam Ci tę książkę!. A właśnie Ani pełna jest ta powieść.. Zadanie jest zamknięte.. List samobójcy do Przyjaciela.. Mam nadzieję, że już niedługo się spotkamy, wymienimy naszymi wrażeniami i poglądami po przeczytaniu książki, na pewno będziemy miały sporo tematów do rozmów.Zadanie: napisz krótki tekst o swojej ulubionej książce podaj w nim następujące informacje autor i tytuł,problematyka,bohaterowie,ocena utworu i jej Rozwiązanie: moją ulubioną książką jest cykl 39 39 harr 39 y potter 39 39 autorem książkiZadanie: list zachęcający kolegę do przeczytania książki Rozwiązanie:droga kasiu na wstępie mojego listu, bardzo dziękuję ci za przysłane zdjęcia są naprawdę piękne, a twoja malutka siostrzyczka wygląda na nich jak królewna przepraszam także, że tak długo nie odpisywałam nie widziałyśmy się już dwa tygodnie, dlatego chciałabym ci opowiedzieć, co się u mnie wydarzyło .73% Napisz list do kolegi z zagranicy, w którym zachęcisz go do zwiedzenia wybranej miejscowości w Polsce..

Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.Napisz list do kolegi lub koleżanki o ulubionej książce.

Jest pouczeniem, dla wielu osób.. Zawsze myślałam, że teatr jest bardzo nudny, ale to nie .Czytając książkę pt .. Zanim zacznę Ci opowiadać czego mnie ta wspaniała książka nauczyła to opowiem Ci co u mnie.. 2012-03-12 17:03:49; list do pinokia pomocy 2009-10-22 19:12:56; mam napisać list do kolegi z przeprosinami 2013-04-02 16:17:16; napisać list do kolegi o wyborze gimnazjum 2010-03-27 21:26:46Napisz list do kolegi zachęcający go do przeczytania wybranej książki.. W treści listu opisz dokładnie dwa z prezentowanych obiektów.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o List do koleżanki lub kolegi o ulubionej książce.Napisz list do koleżanki/kolegi , w któryn zachęcisz do przeczytania twojej ulubionej książki.. Moją ulubioną książką jest Bestseller pt. " Cienie na księżycu".. Hermiona - bohaterka cyklu o Harrym Potterze - ze względu na swoje pochodzenie była źle traktowana przez uczniów Hogwartu.. To jej słowa nas bawią.. Jednak najbardziej spodobał mi się cytat:`najważniejsze jest niewidoczne dla oczu`!. Ta interesująca książka przedstawia chłopca, który nazywa się Adaś Niezgódka.. Podobała mi się przygoda,gdy wybrałyście się do sklepu na zakupy.. A ja chciałbym zachęcić Cię do tego, byś podczas ich trwania przeczytał jakąś ciekawą książkę.. cirrus 158 pkt.. Pliss na dziś czekam do 20:30 Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Piszę do Ciebie, aby opowiedzieć Ci o niesamowitej lekturze, którą ostatnio miałam przyjemność przeczytać.. 76% Napisz list do kolegi z zagranicy, w ktorym zachęcisz go do zwiedzania wybranej miejscowości w Polsce..Komentarze

Brak komentarzy.