Samequizy w 80 dni dookoła świata
Jeju przepraszam za wszystkie pomyłki.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. ze sprzedawcą sklepu mięsnego.. Czy może to jest Twoja szkolna lektura?. Totalnie źle napisałam wyniki więc się nie przejmujcie co tam napisałam.,,W 80 dni dookoła świata" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Podgląd treści.. Pobierz (doc, 25,0 KB) Komentarze.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Dołącz do nas!. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. 135 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Popularne tagi.Test sprawdzający wiedzę o lekturze pt. "W 80 dni dookoła świata.. poleca 77 % 4079 głosów.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Jakie nazwisko widniało na .Ile wiesz o kreskówce " w 80 dni dookoła świata z Willym Foggiem"?. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Popularne tagi.. Quizy na temat w-80-dni-dookola-swiata znajdują się powyżej na liście.. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. pytanie 1 z 10.. 25 tysięcy; 55 tysięcy; 65 tysięcy; Sprawdź się w poniższych tematach: Kubuś Puchatek 3.. MajkaKotek 7 miesięcy temu.. że okrąży świat w 80 dni?. Przypomnij sobie brawurową podróż Phileasa Fogga.. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. W ślad za nimi udaje się agent policji Fix, przekonany, że pan Fogg jest uciekającym przestępcą…Autor - Juliusz Verne Tytuł - "W 80 dni dookoła świata "Czas i miejsce akcji - 2 X - 21 XII 1872 r., Londyn, szlak podróży dookoła świata Bohaterowie - główny - pan Fogg, drugoplanowi: Jan Passepartout (Obieżyświat), detektyw Fix, pani Auda KRÓTKIE STRESZCZENIE Główny bohater utworu, Fileas Fogg, to najbardziej tajemniczy z członków londyńskiego klubu "Reforma".Potrzebuje plan wydarzeń z powieści ''w 80 dni dookoła świata '' 2014-05-21 15:56:47; Proszę o szczegółowy plan wydarzeń książki '' W 80 dni dookoła świata '' 2010-05-05 16:26:44; Pytanko dla tych którzy czytali lekturę ''W 80 dni dookoła świata '' 2010-04-15 16:35:28; O książce ''W 80 dni dookoła świata '' blagam pomóż .Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..

Sprawdź co wiesz o lekturze ,,W 89 dni dookoła świata''.

Mieczyslaw_Ralphio 3 lata temu.. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Juliusz Verne, "W 80 dni dookoła świata" - test z lektury.. weronikak123 4 miesiące temu.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. akcja powieści toczy się w podróży, niezwykłe jest to, że bohaterowie pokonują duże odległości bardzo szybko, jak na czasy, w których żyją, a czasem sięgają po niestandardowe środki lokomocji, jak np. słoń, łódź-sanie; Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .Plan wydarzeń książki "W 80 dni dookoła świata".. Dołącz do nas!. Treść .Zaczęła się dyskusja, Andrew Stuart stwierdził, że to możliwe tylko w teorii, bo w praktyce zawsze wydarzyć się może coś, co zatrzyma podróżnika.. Ale Fogg był uparty i twierdził, że wszystko można przewidzieć, a będąc spokojnym, punktualnym i zdyscyplinowanym z łatwością można odbyć taką podróż dookoła świata w 80 dni.W 80 Dni Dookoła Świata - Juliusz Verne (Audiobook PL)W 80 dni dookoła świata - test ze znajomości lektury.. Szybsza, lepsza, wygodniejsza.. Dołącz do nas!. Sprawdź, czy dokładnie przeczytałeś lekturę "W 80 dni dookoła świata"!W 80 dni dookoła świata.. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych .W 80 dni dookoła świata..

/samequizy samequizy @samequizy.W 80 Dni dookoła świata - Juliusz Verne.

Skomentuj.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.W 80 dni dookoła świata Test dla znawców tej lektury Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. bbomba, 2012-11-20 Szkodaa, że nie ma proponowanych odpowiedzi.. Dopasowuj do siebie po 3 takie same elementy, żeby zgromadzić przedmioty potrzebne panu Fogg w podróży.. Robiłam test na szybko.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Czytałeś książkę i zastanawiasz się, ile z niej pamiętasz?. Dołącz do nas!. Fileas Fogg zamieszkiwał do przy ulicy: a) Saville Row 7 b) Saville Row 8 c) Saville Row 9 2.. Popularne tagi.Witaj na stronie Quizz.pl.. Rozwiąż test!Test z lektury "w 80 dni dookoła świata" Test ogólnie jest łatwy=) Jak ktoś przeczytał lekturę, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=) 1.. Co Fogg chciał zrobić w 80 dni?. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn .jak dobże znasz książke ,,w 80 dni dookoła świata" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Tagi dla tego testu: Lektura, Szkoła, Przygody, Koleja, Parostatki, Fileas Fogg, Obieżyświat, Fix, Auda, W 89 dni dookoła świataQuizy na temat w-80-dni-dookola-swiata..

U góry znajdziesz quiz Test z lektury "W 80 dni dookoła świata".Powodzenia!.

Bo na pewno będziesz mieć test z tej lektury.. W Londynie większość swojego czasu Fogg spędzał: a) w domu b) u przyjaci .W 80 dni dookoła świata to doskonała gra, która wciąga na długie godziny.. Dołącz do nas!. W 80 dni dookoła świata to powieść podróżniczo-przygodowa i jako taka ma następujące cechy:.. A ja już miałam i pomogę Ci dostać 5.. Test z odpowiedziami !. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Witaj na stronie Quizz.pl.. /samequizy samequizy @samequizy.Jak dobrze znasz lekturę ,, W 80 dni dookoła świata" .. Wypróbuj aplikację sameQuizy.. Skomentuj.. Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionychQuiz o lekturze pt,,80 dni dookoła świata'' DRAFT.. W podróż wyrusza jeszcze tego samego dnia, razem z nowo zatrudnionym francuskim służącym, Obieżyświatem.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. rozwiąż test » O .. "W 80 dni dookoła świata" Quiz wiedzy z lektury "W 80 dni dookoła świata".. Udostępnij.. okrążyć cały świat.. Udostępnij.. Zasady gry Przesuwaj sąsiadujące płytki, tak aby koło siebie znalazły się co najmniej 3 z takim samym symbolem.Sprawdzian ze znajomości lektury "W 80 dni dookoła świata"..

Ile funtów zostało skradzione z banku w lekturze "W 80 dni dookoła świata"?

U góry znajdziesz quiz W 80 dni dookoła świata.W 80 dni dookoła świata - przetestuj swoją wiedzę.. Tagi dla tego testu: Lektury, "W 80 dni dookoła świata", szkołaOd słowa do słowa, zakłada się z nimi o wielką sumę, że zdoła objechać świat dookoła w ciągu zaledwie 80 dni.. zagrać w wista..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt