Portal edukacyjny dla nauczycieli
Jesteś na stronach portalu edukacyjnego Edux.pl zawierającego: · bogatą bazę materiałów dla nauczycieli do pracy dydaktyczno - wychowawczej, · artykuły dla rodziców, studentów, uczniów oraz innych osób poszukujących rozmaitych informacji, · tablicę ogłoszeń związanych z tematyką edukacyjną, · bank stancji dla studentów, uczniów i .Szkolenia dla nauczycieli Artykuł sponsorowany.. Podmiot publikujący: Portal Edukacyjny Zobacz także.. Aktualizacja 9 sierpnia 2020.Portal Edukacyjny zawiera informacje dla uczniów, rodziców, nauczycieli i dyrektorów: uczniowie i rodzice znajdą tu informacje o zawodach sportowych, imprezach kulturalnych i konkursach, nauczyciele mają możliwość pobrania niezbędnych druków, np. wniosku o dofinansowanie doskonalenia zawodowego itd.Portal edukacyjny Perspektywy - największa i jedyna kompletna baza informacji edukacyjnych - matura, uczelnie, studia, kierunki, zasady przyjęć.. Z takich materiałów łatwo się uczyć!Edukacja domowa w praktyce - Portale edukacyjne i strony www dla dzieci - Lista naszych ulubionych stron edukacyjnych.. powstał, by stworzyć sieciową społeczność wszystkich tych osób, które uczestniczą w procesie wychowawczym.Platformy i portale edukacyjne dla dzieci przydatne do nauki w domu.. ZAPISZ SIĘ!. Znajdziesz tu materiały ułatwiające organizację pracy w trakcie całego roku szkolnego, niezbędne do przygotowania i prowadzenia zajęć.Portal edukacyjny dla nauczycieli abcedu.pl to kompendium wiedzy na temat polskiego szkolnictwa, oświaty, edukacji..

:Drogi Użytkowniku naszego portalu!

Platformą wspierającą działanie Portalu Edukacyjnego jest Moodle.Strona jest administrowana przez Centrum Informatyczne UG.Portal dla pedagogów szkolnych, nauczycieli specjalistów i wychowawców.. Codziennie najnowsze informacje edukacyjne z kraju i świata.Drogi Użytkowniku naszego serwisu!. Rządowy serwis, który ma wspomóc uczniów, nauczycieli i rodziców w temacie edukacji online podczas społecznej kwarantanny.. 2 ustawy z dnia 26 stycznia 1982 r.- Karta Nauczyciela (tekst jedn.. Zasoby portalu są kompatybilne ze wszystkimi tablicami interaktywnymi i innymi urządzeniami wspomagającymi pracę nauczyciela, np. tabletami.Projekt Polski Portal Edukacyjny Interkl@sa powstał i był realizowany w latach 2000-2011 dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.. Portal Edukacyjny : Materiały edukacyjne dla nauczycieliWychowanie.pl - portal edukacyjny dla nauczycieli przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie, wychowawców, pedagogów i rodziców.. Menu; BIP; Strona główna; Aktualności; Wyniki-osiągnięcia; .. Nr 576/2020 Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 05.03.2020 r. w sprawie planu dofinansowania form doskonalenia zawodowego nauczycieli w 2020 roku oraz określenia zasad przyznawania dofinansowania nauczycielom zatrudnionym w szkołach i ..

...Zdobywcy Wiedzy to również świetne narzędzie dla rodziców i nauczycieli.

Dzięki tym rozbudowanym narzędziom możesz nauczać i uczyć się jak przystało na XXI wiek.. Biblioteka literatury dla dzieci i młodzieży: bajki, lektury, opowiadania i wiersze, jak również gry i zabawy dla najmłodszych Biblioteka buddyjska (fragmenty książek, felietonów, artykułów i wywiadów nauczycieli buddyjskich)Nauka zdalna podczas zawieszenia zajęć w szkołach - rekomendacje dla nauczycieli i dyrektorów.. Wybieramy klasę, potem przedmiot i temat z listy.Portal o nowoczesnej edukacji - dla nauczycieli i edukatorów oraz osób uczących się.. Epodreczniki.pl, podręcznik internetowy „Włącz Polskę", portale edukacyjne Instytutu Pamięci Narodowej, Telewizji Polskiej, Polskiego Radia czy Biblioteka Cyfrowa Ośrodka Rozwoju Edukacji to strony, które mogą być wykorzystywane do zdalnej pracy z uczniami w okresie .Portal o nowoczesnej edukacji - dla nauczycieli i edukatorów oraz osób uczących się.. Olbrzymia baza materiałów dydaktycznych dla rodziców i nauczycieli - wartościowe bajki i opowiadania, rozwijające ćwiczenia i łamigłówki, nauka kilku języków obcych.. Na portalu znajdziesz aż 10 000 interakcji: ćwiczenia, zadania, gry i quizy edukacyjne z Języka polskiego, Matematyki, Przyrody, Języka angielskiego.Scholaris - portal wiedzy dla nauczycieli Portal wiedzy dla nauczycieli zawierający bezpłatne zasoby edukacyjne, które są dostosowane do wszystkich etapów kształcenia..

Wejdź na abcedu.pl i zobacz dostępne materiałyTwój portal edukacyjny!

Pakiet testów „Mocne strony i predyspozycje" oraz 3-letni dostęp do portalu z bazą metod, technik i kart pracy podnoszących efektywność nauki.. Portal przedstawi w czwartek w południe prezes IPN Jarosław Szarek; transmisję wydarzenia zaplanowano w mediach społecznościowych Instytutu.Portal edukacyjny województwa zachodniopomorskiego - Szczecin.. Strona jest prosta, czytelna i nie wymaga rejestracji.. Skuteczna nauka połączona ze świetną zabawą!Szkolenie dla nauczycieli nr 1 - Wprowadzenie do Office 365 (60 min) - 28 września, godz. 19.30-20.30 .. Jak uchronić .. Projekt edukacyjny B.Net w twojej szkole #projekt społeczny.. W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Pod adresem edukacja.ipn.gov.pl IPN uruchomi w czwartek portal edukacyjny dla nauczycieli i uczniów pracujących zdalnie oraz stacjonarnie, a także dla miłośników historii - zapowiada Instytut.. Codziennie najnowsze informacje edukacyjne z kraju i świata.Portal Pracownia polonisty to profesjonalna platforma edukacyjna dla nauczycieli każdego etapu nauczania, która stanowi niezbędne narzędzie do zaplanowania, przeprowadzenia i ewaluacji lekcji języka polskiegoDostęp tylko dla zarejestrowanych nauczycieli Masz wyłączny dostęp do treści edukacyjnych, bo na nowe dlanauczyciela.pl mogą się dostać tylko zarejestrowani nauczyciele, którzy przeszli weryfikację telefoniczną; portal jest niedostępny dla uczniów i osób postronnych.Portal dlaucznia.pl to baza niezbędnej wiedzy dla każdego ucznia szkoły ponadpodstawowej..

Znajdziesz tu kursy utworzone i prowadzone przez nauczycieli uniwersyteckich.

Znajdziesz tutaj wiele użytecznych i ciekawych informacji ze świata dydaktyki.. Scenariusze zajęć i karty pracy na terapie pedagogiczne.. Na łamach serwisu Edux.pl zamieszczamy nadsyłane do nas publikacje edukacyjne nauczycieli rozmaitych szczebli kształcenia.. W ramach Portalu prezentowane są treści edukacyjne i oświatowe oraz usługi elektroniczne związane z edukacją w mieście.. Przystań w Sieci - ogólnopolski program szkoleniowy dla nauczycieli i uczniów - Portal edukacyjny Perspektywy Tematy przedstawione w czytelnej formie, filmy, infografiki i możliwość sprawdzenia wiedzy dzięki fiszkom i quizom.. Zgodnie z art. 66 ust.. Pragniemy, aby edukacja była interesująca i dostarczała mnóstwo satysfakcji.Dlanauczyciela.pl to portal wydawnictwa Nowa Era pełniący funkcję bazy i wyszukiwarki materiałów dydaktycznych ze wszystkich przedmiotów.. Pozwala w łatwy sposób śledzić postępy dziecka w nauce, a nawet zadawać prace domowe..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt