Jak dodać post na osi czasu znajomego
2011-07-29 19:23:20W górnej części Aktualności lub osi czasu kliknij opcję Utwórz post.. Tym bardziej, że tym razem przedstawione zostały one w formie infografiki, które ponoć skuteczniej niż raporty .Możesz włączyć powiadomienia dla dowolnego postu na stronie, tablicy znajomego lub nieznajomego (posty publiczne), który Cię zainteresuje.. Gdy wejdziesz na Stronę główną, u góry zobaczysz pasek, w którym możesz wpisywać dowolne treści na swojej Osi czasu.. Jak wyświetlić starsze posty na Facebooku Po zalogowaniu się na swoje konto, przejdź do swojego profilu.. Przeglądając opcje prywatności na Facebooku nie znajdziemy opcji, która pozwalałaby łatwo wyłączyć te komunikaty.. 1.W lewej kolumnie kliknij opcję „Oś czasu i oznaczenia" a następnie wybierz przycisk „Edytuj" przy ustawieniu „Kto może publikować posty na Twojej osi czasu".. Uwaga: Pamiętaj, że gdy publikujesz coś na osi czasu znajomego, może on określić grono odbiorców posta.. Uwaga: Pamiętaj, że gdy publikujesz coś na osi czasu znajomego, może on określić grono odbiorców posta.. 2012-04-22 12:07:34 Jak dodać komentarz do zdjęcia znajomego na facebooku ?. W ten sposób wyłączasz możliwość publikowania przez innych użytkowników postów na Twojej oś czasu.Jeśli regularnie czytacie Antyweb, zapewne zauważyliście, że nie stronimy od tematyki prowadzenia działań marketingowych w mediach społecznościowych..

Oznaczenie na osi czasu.

Na przykład, kiedy jesteś na gęsto zabudowanym obszarze miejskim, na osi czasu może znaleźć się informacja o odwiedzeniu określonej restauracji, podczas gdy w rzeczywistości byłeś w innym lokalu w pobliżu.. Jeśli chcesz sprawdzać wszystkie posty (w tym posty znajomych) przed ich opublikowaniem na Twojej osi czasu, włącz Zatwierdzanie na osi czasu.Jak uniemożliwić znajomemu komentowanie postów na mojej osi czasu (Facebook)?. Teraz wszystko możemy odnaleźć za pośrednictwem wyszukiwarki Graph.. Dodaj post w formie tekstu lub kliknij typ posta, który chcesz udostępnić (np. Zdjęcie/film, Nastrój/aktywność).. Co jakiś czas, najczęściej w grupach, pod jakimś pytaniem widzę np. takie komentarze: "Nie wiem ale piszę żeby obserwować" "albo "Nie wiem ale też chcę się dowiedzieć".Wybierz, czy chcesz oznaczyć znajomego, czy dodać lokalizację i dotknij Opublikuj.. Jeśli chcesz zmienić, kto może publikować posty na Twojej ścianie Facebooka, zapoznaj się z naszym tutorialem tutaj.Z tej porady dowiesz się, jak odszukać swoje stare wpisy na osi czasu na Facebooku.. W tym filmie pokaze Ci krok po kroku jak dodać post na fb 💳 Zakładanie konta w mbanku+100zł .Jak dodać post na stronie na Facebook 2020-09-05 08:44:53 Dlaczego nie mogę zaprosić kogoś do znajomych na Facebook DAJE NAJ 2020-08-23 20:03:41 Portale społecznościowe 2020-08-23 13:51:20Warto dodać oś czasu na Facebooku?.

Jak oznaczyć znajomego na fb na osi czasu?

Niektóre aktywności pojawiają się na niej, inne nie.Strony na Facebooku są przestrzeniami publicznymi.. Gdy dodajesz post lub komentarz na stronie, zdarzenie może zostać opublikowane w Aktualnościach i w innych miejscach na Facebooku.Kto zobaczy post opublikowany przez znajomego na mojej osi czasu na Facebooku?. 2013-04-02 01:51:51Pod wybranym postem kliknij na przycisk „dodaj do osi czasu".. Twój post lub komentarz może zobaczyć każdy, kto może zobaczyć stronę.. Posty, które pojawiają się na twoim profilu jak aktualizacje statusów i linki do stron internetowych mogą zostać ukryte, tak by widziały je tylko określone osoby.. Uwaga: Opcja Zatwierdzanie na osi czasu odnosi się tylko do osi czasu.. Oś czasu na Facebooku rządzi się swoimi prawami i na pierwszy rzut oka może być trudna do zrozumienia.. share Udostępnij artykuł Posty umieszczone na Twojej osi czasu mogą pojawić się także w innych miejscach na Facebooku, np. w Aktualnościach lub w wynikach wyszukiwania, ale zobaczą je wyłącznie osoby należące do grona ich odbiorców (np. znajomi).Zacznijmy od oznaczania na osi czasu.. Obok postów widoczne są dwie ikonki - znajomi i dozwolone na osi czasu.Oznacza to, że jeśli ktoś z twoich znajomych udostępnił ten post u siebie, to pomimo że ukryjesz wpis na swojej osi czasu, to na osi czasu znajomego będzie on nadal dostępny - tego się ukryć nie da, gdyż w tym momencie powstała kopia tego postu, udostępniona przez innego użytkownika.Domyślnie na Facebooku każdy znajomy ma możliwość opublikowania postu na naszej osi czasu..

Sporadycznie na osi czasu mogą pojawić się błędy.

2016-04-06 09:34:14 Czy jak usunę swój post z czyjejś tablicy na facebooku , to ta osoba dalej go widzi?. Od niego zależy, kto może zobaczyć Twój post na jego osi czasu i w innych miejscach Facebooka (np. w Aktualnościach, w wynikach wyszukiwania).Aby opublikować coś na osi czasu innej osoby na Facebooku, przejdź na oś czasu tej osoby.Kiedy znajomy oznacza Cię w poście na Facebooku, post pojawia się automatycznie na Twojej osi czasu.. 2011-08-10 23:45:20Do tej pory, aby znaleźć interesujący nas post, byliśmy zmuszeni do przewijania osi czasu (nieraz niezwykle „zaśmieconych").. Wystarczy wpisać, na przykład, „Ania wakacje plaża", a wyświetlone zostaną wszystkie pasujące wpisy.1.. 2012-07-10 10:01:57 Czy znajomi będą widzić post na tablicy ?. wystarczy dotknąć ikony ołówka obok danego postu i wybrać „Ukryj na osi czasu".Jeżeli ograniczysz widoczność poprzednich postów, posty na Twojej osi czasu udostępnione z ustawieniem Znajomi znajomych i Publiczne będą teraz udostępniane tylko grupie Znajomi.. Możesz także: dodać zdjęcie lub film, dodać lokalizację, oznaczyć znajomych, dodać naklejkę, poinformować innych, jak się czujesz lub co robisz.Co będzie widoczne na osi czasu na Facebooku to wielka zagadka..

Jednak dzięki naszym poradom ustawisz oś czasu tak jak chcesz.

Na stornie pojawiające się po zalogowaniu, w polu tworzenia posta, gdzie wyświetla się najczęściej napis „co słychać?. ;* 2011-02-27 11:34:52 Czy można dodać komuś post na jego osi czasu na facebooku nie mając go w znajomych?. ".Jak dodać znajomych lub strony do Ulubionych na Facebooku; .. Wyłączanie postów o dodaniu nowego znajomego.. Od niego zależy, kto może zobaczyć Twój post na jego osi czasu i w innych miejscach Facebooka (np. w Aktualnościach, w wynikach wyszukiwania).Jak poprawić dokładność osi czasu.. Po prawej stronie menu widoczna jest oś czasu, na której zaznaczone są lata i miesiące Twojej aktywności na portalu:Jak dodać zdjęcie na osi czasu?. Nic prostszego.. Sposobów na prowadzenie strony na Facebooku jest wiele, warto jednak powtórzyć podstawowe zasady konstruowania postów.. Posty, w których Cię oznaczono, mogą być nadal widoczne w wyszukiwaniu, Aktualnościach i innych miejscach na Facebooku.Zastanawiasz się w jaki sposób dodać post lub wpis na facebooku?. 2012-04-15 14:19:14 Zmienił Ci się wygląd osi czasu na Facebook 'u?. Będą się one wyświetlały Twoim znajomy na ich Stronie głównej.. Wybierz opcję „Tylko ja".. 2012-02-25 13:27:59 Czy warto dodać oś czasu na facebooku ?. Posty te będą również nadal widoczne dla wszystkich osób, które są w nich oznaczone, oraz dla ich znajomych.Niektóre aktywności jak wpisy na tablicach znajomych nie mogą zostać ukryte, ale można je usunąć.. Dodawać zdjęcia możesz też bezpośrednio z poziomu swojej Osi czasu.. Otóż zasada jest bardzo prosta, zarówno dla użytkowników komputera jak i telefonu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt