Quizy akademia pana kleksa trudne
Piegi przestały działać na Pana Kleksa.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest ze znajomości lektury Akademia pana Kleksa.. 17 pytań.. Wesołej.Najpopularniejsze Quizy na dzisiaj Quizy tematyczne Zaloguj się.. Archiwum testów dostępne tylko do odczytu.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. W przypadku książki Akademia Pana Kleksa test ze znajomości lektury należy do tych nieco bardziej złożonych i skomplikowanych.. Dzieje się tak dlatego, że fabuła lektury jest pełna niezwykłości i magii, a autor nie ucieka przed specyficznymi .„Akademia pana Kleksa" J. Brzechwa Przy każdym z pytań zaznacz tylko jedną prawidłową odpowiedź.. Jak naprawdę nazywał się Jan Brzechwa - autor Akademii Pana Kleska?. Osuszenie stawu przez pana Kleksa.. Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - w tej książce nie brakuje wysublimowanych szczegółów.. Sprawdź jak dobrze znasz treść książki.. Prawda o Alojzym.. Jeśli nie wyrażasz na to zgody, więcej informacji i instrukcje znajdziesz » tutaj «.. Gdzie sypia pan Kleks?Trudne.pl › szkola podstawowa › Język Polski.. Pierwsze zmiany w Akademii.. Adaś Kwiatek.. Adaś Cieplaczek.. Super jest ta książka!. Dwaj nowi uczniowie.. Kłótnia pana Kleksa z Filipem.. Adaś Niezgódka.. Przekonaj się sam!Akademia Pana Kleksa - jedna z najbardziej znanych polskich książek i filmów dla dzieci..

Ile pięter miała akademia pana Kleksa?

pytanie 1 z 10.. Szkoła latania" „Mazurek .Używamy plików cookie i zbieramy dane m.in. w celach statystycznych i personalizacji reklam.. Bardzo polecam!. "Akademia pana Kleksa" ma już 36 lat.. Gdzie znajdowała się Akademia pana Kleksa?Akademia Pana Kleksa Pytania - za 3 punkty 1.. Dziękuje za taki fajny quiz 😀Myślisz, że dobrze znasz książkę "Akademia Pana Kleksa"?. Serwis zamknięty.. Jak dobrze znasz Ambrożego Kleksa i jego przygody.. Anyżowej.. Pan Kleks odczytuje sen Adasia o siedmiu szklankach.. Prawda.. elpril; 26.12.2010 Wymyśl i napisz przepis na potrawę godną Akademii pana Kleksa ?. Czy odpowiesz na każde z trudnych pytań?. 6th - 1st .Zobacz quiz: Akademia Pana Kleksa.. Wielka uroczystość w Akademii pana Kleksa.. 1 / 20 Który chłopiec jest głównym bohaterem ''Akademii Pana Kleksa''?. Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.Sprawdzian ze znajomości lektury Akademia Pana Kleksa.. Odpowiedz na 8 trudnych pytańWitaj na stronie Quizz.pl.. Rozwiąż test z lektury Akademia Pana Kleksa i przekonaj się!Play this game to review Fun.. Fausz.. Myślałam że jest głupia ale się przekonałam że nie jest.Tak właśnie można odczytać głębsze przesłanie Akademii Pana Kleksa Jana Brzechwy.. Powrót oka pana Kleksa z Księżyca..

answer choicesLektura Akademia pana kleksa to ciepła i pełna humoru lektura do 3/4 klasy.

Poradzisz sobie z każdym pytaniem dotyczącym tej klasycznej pozycji literatury dziecięcej?15.. Zobacz, ile pamiętasz z dzieciństwa o Akademii Pana Kleksa, rozwiąż nasz quiz!Quiz z wiedzy o Akademii Pana Kleksa.. Quiz: Akademia pana Kleksa - test znajomości lektury Test ze znajomości lektury szkolnej Jana Brzechwy pod tytułem "Akademia pana Kleksa".. jareczka; 26.12.2010 Przepis na "strawność" Składniki: 0,5-2 godz porannego joggingu 200 dag jogurtu na sniadanieAkademia Pana Kleksa.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Jan Brzechwa, "Akademia pana Kleksa" - test z lektury.. Ile lat ma Adam Niezgódka?. każdy; tylko chłopcy, których imię zaczynało się na literę ,,A''Akademia Pana Kleksa to opowieść baśniowa.. Za każdą prawidłową odpowiedź otrzymujesz 1 punkt.. Część 1.. Co mieściło się na pierwszym piętrze?. Nie będzie łatwo, ostrzegamy!. Nocna wizyta Filipa.. Kto mógł uczyć się w Akademii Pana Kleksa?. Quiz wiedzy o książce "Akademia Pana Kleksa" nadesłany przez Panią Beatę Nęckę - Tańculę na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".. 2 / 20 Przy której ulicy mieści się Akademia?. (czwartek, świeże piegi) str.9 4..

Opowieść o ...Fajny quiz 25 min temu przeczytałam ,,Akademia pana kleksa" i sprawdzam się 8-10 mam dobry wynik.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt