Przeczytaj tekst spośród wyrazów podanych
Uwaga!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 1.-3.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk 1-3.. Spośród wyrazów podanych poniżej wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. przeczytaj tekst spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te które poprawnie uzupełniają luki 11.1-11.3 wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.Przeczytaj tekst spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupelnienie luk 1-3 .. pomożecie ?. Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Rozwiązania (0) Dodaj rozwiązanie.. 2018-11-10 12:15:46; przeczytaj poniższy dialog i uzupełnij luki (1-7) w tekście.. Sześć wyrazów zostało podanych dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.ZADANIE 5 Przeczytaj tekst.. Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. będzie naj !. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Spośród wyrazów podanych poniżej wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki..

Przeczytaj tekst.

Uwaga!. Uzupełnij luki używając podanych wyrazów w odpowiedniej formie.. Uzupełnij zdania 13.1.-13.4.Uzupełnij tekst wyrazami wybranymi spośród podanych: 2011-04-26 19:04:24; Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Przeczytaj tekst.. • Zapoznaj się z treścią komiksu, sprawdź znaczenie nowych wyrazów i wpisz je do zeszytu.Obracanie rzutu rysunku .. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. FRÜHSTÜCKEN Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Uwaga!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 10.1.-10.3.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok .Przeczytaj tekst.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 1- 3.. Uwaga!. R e k l a m a. PROJECT My house by Jenny.Przeczytaj tekst.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Uwaga!. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj tekst..

Fprzeczytaj poniższy tekst.

Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. 2011 .Przeczytaj tekst.. Spośród podanych wyrazów wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki.. Spośród podanych wyrazów (A-F)wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk (1-3).. Uwaga!. Zadanie 2.1.Przeczytaj poniższy tekst.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Uwaga!. Przeczytaj poniższy tekst.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru luki .. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Wybierz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. Spośród wyrazów podanych poniżej wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. Wybierz odpowiednią literę (A-F) dla każdej luki.. Wpisz odpowiednią literę (A-L) obok numeru luki.. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. użyj odpowiedniej formy wyrazów z .Z wyrazów umieszczonych w ramce wybierz poprawne .Zadanie: zadanie 9 przeczytaj tekst wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk 9 1 9 5 zakreśl literę a, b lub c Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób .Przeczytaj tekst i wybierz właściwe uzupełnienie luk w zdaniach.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki..

Przeczytaj poniższy tekst.

Przeczytaj tekst i zaznacz, czy podane odpowiedzi są prawdziwe -True, czy fałszywe - False.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe uzupełnienia luk (10.1.-10.3.).. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.Uwaga!przeczytaj tekst Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te które poprawnie uzupełniają luki od 1 do 3 Wpisz odpowiednią literę a-f obok numeru każdej luki Uwaga trzy wyrazy podane zostały dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Uwaga!. Wpisz odpowiednią literę A-F obok numeru każdej luki.. Spośród podanych wyrazów wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki.. Uwaga!. 2018-11-10 12:15:46; Uzupełnij zdanie , używając be going to w odpowiedniej formie 2013-01-23 22:32:25; przeczytaj poniższy dialog i uzupełnij luki (1-7) w tekście.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk 1-6 Wpisz odpowiednia litere A-L.Przeczytaj tekst.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3. zadanie 2/ 32 repretytorium Przeczytaj tekst.Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe,porprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym,uzupełnienie luk 1-7..

Przeczytaj ...1.Przeczytaj tekst.

Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luki 1-6.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Przeczytaj poniższy tekst.. Uwaga!. Trzy wyrazy nie pasują do żadnej luki.. Spośród podanych w ramce wyrazów wybierz właściwe uzupełnienie luk 1-3.. Uwaga!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz właściwe uzupełnienie luk 1-3.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.1.. Wpisz odpowiednią literę (A-N) Siedem wyrazów zostało podanych dodatkowo i NIE pasują do żadnej luki.Uwaga.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej z luki .Przeczytaj tekst.. Uwaga!. Jeden wyraz nie pasuje do żadnej luki.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (2.1.-2.5.).. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełnią luki w tekście.. .Przeczytaj tekst.. Trzy wyrazy nie pasują do żadnej luki.. W parach powiedzcie, które zdania są prawdziwe w waszym przypadku, a które nie i dlaczego.Przeczytaj tekst.. użyj odpowiedniej formy wyrazów z ramki.. Wybierz poprawne uzupełnienie luk..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt