Przeczytaj tekst do każdego akapitu 41 44 dopasuj właściwy nagłówek
Dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego akapitu.Przeczytaj tekst.. (0 3) Przeczytaj tekst.. Uwaga!. Tutaj znaZadanie 3.. Wpisz obok każdego akapitu odpowiednią literę.. Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego akapitu.. dopasuj właściwy nagłówek (A-D).. Uwaga!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki 10.1.-10.3.. Wpisz odpowiednią literę w miejsca 1-5.. (0-6) Usłyszysz dwukrotnie dwa teksty.. Do każdego akapitu (3.1.-3.3.). Wpisz odpowiednią literę obok numeru każdego akapitu.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą lukę.. Cześć Tu macie odpowiedzi i .Przeczytaj tekst.. dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego akapitu izabelam0511 izabelam0511 1D 2C 3B 4E Hope it wilk be useful thx bregne .. Do każdego akapitu ( 1-5) dopasuj właściwy nagłówek (A-F) Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żądnego akapitu .. Do każdego z nich dobierz odpowiednie zdanie (A-E).. Wpisz odpowiednie litery w kratki (1-3).. Przeczytaj tekst.. Do każdego akapitu (3.1.-3.3.). Do każdego akapitu (3.1.-3.3.). Od rana poziom podstawowy, po południu - rozszerzony.. Angielski - ten język maturzyści zdają w poniedziałek, 8 maja.. Wpisz odpowiednią literę obok numeru każdego akapitu..

do każdego akapitu (1-4) dopasuj właściwy nagłówek (A-F).

Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego akapitu.. Uwaga!. Dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego akapitu.. Zadanie 3.. Do każdego akapitu (3.1.-3.3.). Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz odpowiednie litery obok numerów akapitów.. Dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego akapitu.EGZAMIN GIMNAZJALNY 2018. do każdego akapitu 1-4 dopssuj właściwy nagłówek A-F. dwa nagłówki zostały podane dodatkow…Przeczytaj tekst.. Odpowiedzi i arkusz CKE zPrzeczytaj poniższy tekst.. dopasuj właściwy nagłówek (A-E).. Wybierz odpowiednią literę obok numeru każdego akapitu.. EGZAMIN Przeczytaj poniższy tekst.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego fragmentu.Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ przeczytaj tekst.. A.Strona 2 z 9 Zadanie 1.. Wpisz odpowiednią literę obok numeru każdego akapitu.. Wpisz odpowiednią literę obok numeru każdego akapitu.. Przeczytaj poniższy tekst, a następnie każdemu (1-4) przyporządkuj odpowiedni nagłówek (A-E).. Uwaga!. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do .Przeczytaj tekst.. Uwaga!. zadanie 3.. Do każdego akapitu (4.1.-4.3.). Dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego akapitu.. JĘZYK ANGIELSKI - ROZSZERZENIE - ten przedmiot zaplanowano na piątek, 19 kwietnia..

Do każdego akapitu (1-4) dopasuj właściwy nagłówek (A-E).

!Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu!. Do każdego akapitu dopasuj właściwy nagłówek (A-D).. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach 1.1.-1.6. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.Zakreśl literę A, B albo C.. Dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego akapitu.. Uwaga!. Wpisz odpowiednią literę obok numeru każdego akapitu.. ZADANIE 4 Przeczytaj teksty (1-4).. Przeczytaj artykuł o języku ciała.. dopasuj właściwy nagłówek (A-E).. Wpisz odpowiednie litery obok numerów akapitów.Dopasuj teksty do nagłówek.. Dobierz właściwy nagłówek A-G do każdego fragmentu tekstu.. THE FASTEST WAY OF FORMING POOKTRE .Przeczytaj tekst.. dopasuj właściwy nagłówek (A .ZADANIE 10 Przeczytaj tekst.. dopasuj właściwy nagłówek (A-D).. Do każdego akapitu (3.1.-3.3.). dopasuj właściwy nagłówek (A-E).. Jak dla mnie to jest za trudne dla .Do każdego akapitu (1-4) dopasuj właściwy nagłówek (A-E).. Do każdego akapitu (3.1.-3.3.). Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego akapitu.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj tekst.. Zadania 1.1.-1.3. odnoszą się do pierwszego tekstu, a zadania 1.4.-1.6. do drugiego.. Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego akapitu.. Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednie litery obok numerów akapitów..

Do każdego akapitu (1-3) dopasuj właściwy nagłówek (a-d).

treść pytania i odpowiedzC.. dopasuj właściwy nagłówek (A-E).. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Na jego podstawie uzupełnij luki 1-5 w zdaniach pod tekstem.Przeczytaj tekst.. Do każdego akapitu dopasuj właściwy nagłówek.. Proszę o rozwiązania zadania 1 i 2 ze strony 85 z tego linku: A jakby ktoś jeszcze miał/mógł zrobić stronę 84 i 86 to byłoby super!Przeczytaj poniższy tekst i do każdego akapitu (1-4) dobierz właściwy nagłówek (A-F).. Dwa nagłówki zostały dodane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.Przeczytaj tekst .. Uwaga!. Do każdego akapitu (3.1-3.3) dopasuj właściwy nagłówek (A-D).. dopasuj właściwy nagłówek (A-E).. Wpisz odpowiednią literę obok numeru każdego akapitu.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Wpisz odpowiednią literę obok numeru każdego akapitu.Trwa matura 2017.. Jeden nagłówek nie pasuje do żadnego akapitu.. Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt