Ania z zielonego wzgórza test trudny

ania z zielonego wzgórza test trudny.pdf

Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. Test: Największym kompleksem Ani były: a) podbródek i dłonie b) kształt głowy i sposób chodzenia c) nogi i nos .. A w ksiąsce to kostki złamała dwie gdy była u djany i spadła z dachu.. Więcej Dodał/a: idealnawariatka .. Miłego rozwiązywania!Jeśli chcesz usunąć testy, które opublikowałeś (lub testy, które uważasz za niewłaściwe), skontaktuj się z nami.. maryś ^^ .Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza ,, dzięki temu testowi poznasz dokładniej Anię z Zielonego Wzgórza .Jesteś tutaj: Strona główna Publikacje nauczycieli Testy i sprawdziany Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. 2010-03-02 20:50:12; Macie jakies pytania do lektury " Ania z zielonego wzgórza " 2012-10-11 19:03:11; Jakie moga byc pytania na .Trudne.pl › szkola podstawowa › Język Polski.. .Kopia ,,Ania z Zielonego Wzgórza" - plan wydarzeń Połącz w pary wg Szymanskasp66 Połącz opis z bohaterem lub wydarzeniem "Ania z Zielonego Wzgórza" Znajdź parę Ogulnie książka jest ciekawsza.Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley..

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" - poziom trudny.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Nauczyłam się już, że prawie każda sytuacja ma swoje dobre strony, wystarczy tylko postarać się je zobaczyć.. Do której filmowej szkoły mógłbyś chodzić?Ania z Zielonego Wzgórza - test wiedzy o lekturze GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze „Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Wydarzenia rozgrywają się w ciągu: A. kilku miesięcy C. około pięciu lat B. dwóch lat D .TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. „ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Którego uczestnika 9. edycji Top Model przypomi.. POWODZENIA!. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych usług w tym dostosowania treści serwisu do preferencji użytkownika .Test ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Rozwiąż test!Test z lektury „Ania z Zielonego Wzgórza".. !• streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. Spróbujemy zgadnąć Twój kolor oczu!.

Możesz się spodziewać trudnych pytań!

Skomentuj.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Diana nie wiedziała, co ma robić i pobiegła na Zielone Wzgórze.. Jaka moc ze "Zmierzchu" do Ciebie pasuje?. Ania z Zielonego Wzgórza - test znajomości lektury.. .Ania z Zielonego Wzgórza To jest test który pomoże wam sprawdzić wiadomości dotyczące książki sławnej pisarki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1882 b) 1898 c) 1901 d) 1908 RozwiązanieSprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmie,, Ania z Zielonego Wzgórza '' 2010-01-10 18:08:28; Ania z Zielonego Wzgórza (Pytania) 2011-04-18 16:48:01; czy ktoś chce odpowiedzi na pytania z lektury ania z zielonego wzgórza lub innej lektury z 5 kl?. Treść.. Lucy Maud Montgomery, "Ania z Zielonego Wzgórza" - przed Tobą test dla prawdziwych fanów Ani..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. tu sprawdzisz swoją wiedze na temat przygód w pierwszej części serii "Ania z Zielonego Wzgórza"!. Udostępnij.. Dorota 5 lat temu.. Question 1Lucy Maud Montgomery, Ania z Zielonego Wzgórza więcej.. Widget''Ania Z Zielonego Wzgórza'' Sprawdź czy umiesz!. Filmy.. mam z tego niedługo test i się to może przydać bardzo Odpowiedz.. Dla starszych czytelników będzie nostalgiczną podróżą w przeszłość i ponownym spotkaniem z miłym, chociaż dawno niewidzianym przyjacielem.. Dodaj do ulubionych .. Życzę wam powodzenia!. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Opublikowano: 11 luty 2010 | Edward Karpiński | Drukuj | E-mail | Odsłony: 279144.Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Np: w filmie jest że ania weszła na dach przy wszystkich z klasy i złamała jedną kostke, a drógą gdy wpadła do studni.. Ania z Zielonego Wzgórza.. 9326 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Tagi dla tego testu: przygoda książka przyjaźń zabawa rodzina uczucieTest z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 15 osób to lubi .. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. "Ania z Zielonego Wzgórza" Czy na pewno wiesz wszystko o Ani Shirley?.

Ten test dla tych co nieznaja książki jest trudny ;)Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.

Może nawet zachętą, by powrócić do książki i odświeżyć sobie całość czy poszczególne fragmenty.Ania z Zielonego Wzgórza (Anne of Green Gables) .. TYLE LAT I WCIĄŻ NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ DLACZEGO W POLSKIEJ WERSJI ANI Z ZIELONEGO WZGÓRZA, ZARÓWNO W KSIĄŻCE JAK I W FILMACH MAŁGORZATA JEST MAŁGORZATĄ A NIE TAK JAK W ORYGINALE RACHEL.. Na szczęście Ania, która przed przyjazdem do Maryli i Mateusza opiekowała się już dziećmi, wiedziała, jak należy postępować.Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" poleca 64 % 2793 głosów.. *.136.24) 2019 .Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Minnie dostała ataku choroby akurat wtedy, gdy w domu nie było rodziców.. Akcja powieści „Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.Quiz o Ani z Zielonego Wzgórza może posłużyć dwóm celom, w zależności od potrzeb.. answer choicesW filmie Ania z Zielonego Wzgórza są niektóre sceny są w innym czasie, albo inaczej opowiedziane.. 2.Film oparty na klasycznej powieści L.M.. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii..Komentarze

Brak komentarzy.