Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij zdania 15 the team old
Zdecydowana większość z nas wie, że nauka języków jest kluczem do sukcesu w teraźniejszym świecie.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. - Przeczytaj jeszcze raz I zdecyduj, które wyrażenia (1-6) dotyczą L (Link) a które S (Sonik).. Otwórz podręcznik na str. 73 i spójrz na ćw.. Zadanie ze słuchania zostanie wykonane na lekcji ( godz.11.00) 5.. 2 Przeczytaj tekst w ćw.. Wybierz właściwą odpowiedź.. 1 i odtwórz nagranie do zad.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz: tym razem zatrzymuj po kolejnych zdaniach i powiedz, czy podobnie jest w Polsce: In Poland, too, czy nie: Not in Poland.. Dopytaj ; Obserwuj .. to do godziny 17:30 pani zadanie 4 w załączniku Help me please potrzebuje tego na dzis Proszę o szybką odpowiedź Uzupełnij zdania.. 3 str. 73 (uzupełnij zdania używając must, mustn't i czasownika z ramki) Zad.. zadań na tych stronach nauczyciel jeszcze nie zdążył zrobić postaramy się aby jak najszybciej pojawiły się na naszej stronie.. Sprawdź ich znaczenie i uzupełnij nimi zdania w ćw.. W każdym zdaniu brakuje maksymalnie czterech elementów.. .Następnie spójrz na zad.. 5 października 2017.. Jedno słowo podano dodatkowo.. Dzisiaj kontynuacja poprzedniej lekcji..

przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełni przymiotniki.

Czy podane zdania są zgodne z treścią tekstu (T - true), czy nie (F - false), czy też może odpowiedniej informacji nie ma w tekście (NM - not .Zad.. Przeczytaj dialog ( strona 87) i uzupełnij pytania.. 5 str 73 (połącz połówki zdań 1-5 z a-e, wybierz should albo shouldn't) Zad.. Przeczytaj tekst jeszcze raz.. @ola-grabarczuk Cześć, na razie tyle udało się nauczycielowi rozwiązać, na pewno w kolejnych dniach pojawią się następne .Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij w zeszycie zdania jednym, dwoma lub trzema wyrazami (ćw.. Potem przeczytaj poniższe zdania i ustal, czy są zgodne z tekstem.. FILM: spójrz na zdjęcia w zad.. Przeczytaj teksty jeszcze raz i uzupełnij tabelę.. zad 19b/36 proszę o odp.. Dam N A J. to jest tytuł: aha 1A 1 gimnazjum ZADANIE 19b STRONA 36 Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-11-25 23:10:01Znajdź w wężu wyrazowym sześć słów i uzupełnij nimi zdania .. Uszereguj wyrazy, tak aby powstały poprawne pytania.. Uzupełnij tekst słowami z ramki.. (nagranie 1.35) 1.. 5 (str. 101).Przeczytaj tekst, a następnie dopasuj zaznaczone wyrazy do definicji.. D/104- uzupełnij zdania zaimkami.. Proszę o szybką odpiwPrzeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47 Przeczytaj tekst ,,Mail'' i uzupełnij luki ..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania.

6 str. 73 (wybierz poprawne czasowniki, możesz posłuchać nagrania i sprawdzić)A/104- uzupełnij zdania czasownikami z ramki w odpowiedniej formie .. ze str. 32- kaligrafia: str. 57Język angielski:- karta pracy wysłana przez dziennik Klasa 1 b Edukacja przyrodnicza: - przypomnij sobie i utrwal nazwy pór roku i miesięcy;Edukacja plastyczna: - narysuj na kartce z bloku wiosenne .1 Przeczytaj tekst.. Ja tym razem trochę nazmyślam, dzięki czemu przy okazji dowiesz się, jak się nazywa po angielsku stolica Anglii - Londyn, czyli London.3 3 Przeczytaj tekst jeszcze raz.. 1 jeszcze raz.. Przeczytaj tekst i uzupelnij go , wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpwedniej formie.. Posłuchaj nagrania i czytaj tekst razem z nagraniem.. Wysłuchaj wywiadu z Kelly i uzupełnij zdania.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Podkreśl nazwy państw i zakreśl nazwy kontynentów.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o przeczytaj pocztowki I zaznacz właściwe uzupełnienie zdania :) te pocztowki na zdjęciu są umieszczone ;)Ćwiczenia niemiecki ..

4.Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij zdania 1-5 zapisz odpowiedzi w zeszycie.

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Praca na dwie lekcje 11.05. i 13.05.1 Przeczytaj tekst.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. C/104- w każdym zdaniu jest jeden błąd (żle użyte this, that, these, those), popraw go.. Dlaczego Tom i jego przyjaciele są w parku?. 1, 2,3 str. 77Język polski:- podręcznik: str. 33 (czytamy tekst)- ćwiczenia: zad.. That's in Do każdej z opisanych sytuacji (1-5) .. :) Angielski - Access 2 - Module 8 .. 1.Nick and his class used _____ to help… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.kewelin.. Pozdrawiam!. 1 are the children?1 Przeczytaj tekst i uzupełnij poniższy plan lekcji.. 2011-09-18 15:50:51Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język angielski Zadania i rozwiązania: Język angielski.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. 2 Przeczytaj tekst w ćw.. 2.Dobierz początki zdań 1-5 do ich zakończenia A-E.. 1 jeszcze raz.. Iwona.. 2 Przeczytaj tekst w ćw.. Następnie przy porządkuj poszczególne zdania do wydarzeń sportowych z zadania pierwszego zapisz odpowiedzi w zeszycie.Przeczytaj tekst jeszcze raz.Uzupełnij każde ze zdań jednym wyrazem.. 1 str. 73 (uzupełnij zdania poprawnym wyrażeniem z ramki) Zad.. Wykorzystując podane wyrazy , uzupełnij każde zdanie tak , ay zachowac znaczenie zdania wyjściowego (1-5)..

Zad 4.Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania Pobierz jpg.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Klasa 1 a Matematyka:- ćwiczenia: str. 29- ćwiczenia: zad.. .Pomożecie jeszcze raz ?. Nicole/where .. Uzupełnij tekst odpowiednią formą czasowników podanych w nawiasach.. The team has competitions in the .Raz jeszcze przeczytaj go sobie, w miejsce wielokropków wstawiając swoje imię i miasto, z którego pochodzisz - w myśl idei, że praktyka czyni mistrza :).. Znajdź w tekście czasowniki złożone (z niebieskiej ramki).. Wstaw znak X we właściwą kratkę obok każdego zdania.. Przeczytaj tekst ( strony 84 - 85) i uzupełnij zdania, wpisując maksymalnie trzy słowa w każdą lukę.. Następnie spójrz jeszcze raz na ćwiczenie 2. i dopasuj odpowiedzi do pytań.. Napisz całe zdania w zeszycie.. Napisz przy każdym zdaniu (T- true) tam gdzie zdanie jest prawdziwe i (F - false) gdzie fałszywe.. Uzupełnij zdania nazwami państw, kontynentów i narodowości.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym..Komentarze

Brak komentarzy.