Przeczytaj tekst jeszcze raz i posłuchaj nagrania odpowiedź ustnie na pytania what does it mean
Przeczytaj uważnie zdania i wszystkie odpowiedzi.. (Gdzie są dzieci?). Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zapisz w zeszycie TRUE (prawda) lub False (fałsz).. 1 - przeczytaj tekst i znajdź co Lewis zabrał w swoim plecaku.. Spróbuj zrobić zad.. Spróbuj obliczyć czas i przeprowadź dialog z kimś z domowników tak jak na obrazku str 48 zad.. CD Rozumienie ze słuchu 1.. Spanien Italien Portugal 2.- przeczytaj opowiadanie ,,Pesteczka" z podręcznika do polskiego ze str. 32 - 33, odpowiedz rodzicom na pytania pod tekstem; - wykonaj zadania w ćwiczeniach do polskiego str. 60 - 63.. Proszę zwrócić uwagę na przyimki w odpowiedziach: on Friday, at seven o'clock, on the Disney Channel) 4.Posłuchaj pytań i przyporządkuj im ustnie właściwe odpowiedzi.. Spróbuj się trochę poruszać.3.. Zadanie 3/81 Popatrz na wyrazy przedstawione za pomocą znaków.. Poznasz też większość liter rosyjskiego alfabetu.2.. Wykonaj zadanie 1 i 2 na stronie 52 w zeszycie ćwiczeń.. Posłuchaj , jak po angielsku nazywają się te zwierzęta.. Zapisz odpowiedź w zeszycie.. Przeczytaj jej słowa w zad.5/53.Odtwórzcie nagranie 3.12 i zaznaczcie pomieszczenie, w którym znajdują się Agata, Sophie i Marcus.. Pamiętaj, odpowiadamy całymi zdaniami.. Odpowiedzi przyślij do sprawdzenia na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem..

Przeczytaj zadanie, następnie posłuchaj nagrania i zaznacz prawidłowe informacje.

Odpowiedz na pytania w ćwiczeniu 4, podając prawdziwe informacje o sobie: .. Dobierz nazwę sportowca do nazwy sportu, którym się zajmuje.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i sprawdź odpowiedzi.. Edukacja matematyczna: - doskonalenie obliczeń w zakresie 100 - podręcznik do matematyki ze str. 38 - zadania 2-5 w zeszycie.. Zdjęcia odpowiedzi na pytania do tekstu oraz rozwiązań zadań z podręcznika proszę przesłać dzisiaj do godz. 20.00 na Messenger'a.. Potrafisz wyszukać je tekście?. Odszyfruj zdania.. ( zadanie zostanie wykonane na lekcji) .. 1(nagranie 3.22) - posłuchaj nagrania i przeczytaj dialogi.. Ćwiczenie 3.. Czas na piosenkę!. Pracujemy z tekstem historyjki "Let's go shopping" 1.. Poćwiczymy najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na temat ulubionego programu telewizyjnego .. Posłuchaj nagrania i ułóż obrazki we właściwej kolejności.. w razie trudności, skontaktuj się ze mną.. Zapisz swoje odpowiedzi w zeszycie, posłuchaj nagrania i sprawdź.3.. Zadanie 4/81 Połącz wyrażenia z obrazkami, potem posłuchaj i śpiewaj :)Przygotuj nagranie 2.18.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj tekst jeszcze raz.. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Who doesn't like the .Po pierwszej lekcji będziesz umiał się przywitać, przedstawić, powiedzieć, że jesteś Polakiem, skąd pochodzisz, jak również nauczysz się, jak powiedzieć gdzie mieszkasz i spytać o to samo współrozmówcę..

2 - przeczytaj dokładnie jeszcze raz tekst I uzupełnij zdania (odpowiedzi zapisz w zeszycie).

2.Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania.. Odtwórz nagranie jeszcze raz.. do końca dnia.Przeczytaj tekst ponownie i odpowiedz na pytania.. 2/88 - odpowiedz na pytania, w razie potrzeby sprawdź odpowiedzi w tekście.. Odpowiedz pisemnie na pytania z zadania 2 str. 70.. 4.Zadanie 2.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Pocztówka z wakacji - odbiór tekstów słuchanych i .- przeczytaj polecenie do zadania i podane odpowiedzi - posłuchaj nagrania dwa razy - wybierz poprawną odpowiedź - sprawdź swoje odpowiedzi (klucz na końcu wpisu) - jeśli zrobiłeś błąd posłuchaj nagrania jeszcze raz i spróbuj znaleźć fragment z popraną odpowiedzią Ex.. Powtarzaj głośno słowa jak w nagraniu.. Ćwiczenie 4.Posłuchaj nagrania albo obejrzyj film i odpowiedz na pytania z zad 3.. Plastyka:Brainly to platforma social learningowa, dzięki której otrzymasz pomoc w zadaniu domowym.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i śledząc tekst piosenki postaraj się dołączyć do śpiewania:zdjęcia A lub B. Odpowiedz ustnie.. s. 103 - jakie są prawidłowe odpowiedzi?. ćwiczenia str. 64 zad 4Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

Wykonaj ćw.4/89.. Wyjaśniam niektóre wyrazy: Disco - dyskoteka I love it - uwielbiam to Terrible - okropny Well done - dobra robota.. WBp35/2: przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij luki.Posłuchaj nagrania i odpowiedz króko na pytania z zadania 4. zad 4/96 - nagranie Przeczytaj tekst ze strony 97 w podręczniku i odpowiedz na pytania z zadania 3.Zad.. Po wysłuchaniu odpowiedzcie na pytania z ćw.8 str.107, następnie w ćw.9 trzeba uzupełnić zdania podanymićw.. 🎓 Przeczytaj tekst i posłuchaj nagrania jeszcze raz (.). - Zadanie 2: English Explorer New 2.Przeczytaj tekst jeszcze raz i odpowiedz na pytania … Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Posłuchaj nagrania jeszcze raz odpowiedz na pytania When was matt at bekonscot?. Przeczytaj zdania w zadaniu 3. jeszcze raz i zwróć uwagę na zaimki dzierżawcze mein/ meine oraz dein/ deine.. 6 2.19 e Powiedz, kto mówi zdania (1-7): Tom, Amy czy babcia.. Posłuchaj i przeczytaj tekst na str. 80 .. 3: posłuchaj ponownie i wybierz poprawną odpowiedź.. 2: posłuchaj i popatrz na obrazek.. Powiedz, na którym są zdjęciu.. (Jakie rzeczy mają Amy, Tomek i Dylan na obrazku 1?). 4 - posłuchaj nagrania (2.36) z linku poniżej, zwróć uwagę na nazwy hobby, które pojawiają się w tekście piosenki..

Posłuchajcie nagrania jeszcze raz i udzielcie odpowiedzi na pytania z zad.

Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Cały czas patrz na obrazek.. W zadaniu czwartym możesz łatwo policzyć która jest w tym samy czasie godzina w Nowym Jorku, Londynie, Madrycie i Sydney.. Teraz posłuchaj nagrania na eDesku (CD3.4).. Odpowiedz na pytanie: Co Bartek kupuje w sklepie?. Następnie przepisz podaną regułę z właściwymi .. Przeczytaj historyjkę z poprzedniej lekcji i spróbuj odpowiedzieć (ustnie) na pytania w zadaniu 2, strona 56.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Posłuchaj nagrania 3.14 jeszcze raz i wybierz poprawne odpowiedzi, Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 2012-11-26 16:16:01 Posłuchaj nagrania tekstu ze strony 28 podręcznika i uzupełnij zdania 2017-10-27 14:30:01 Co to za piosenka.1 TESTE DICH SELBST 1 Rozwiąż samodzielnie test, sprawdź swoje odpowiedzi w kluczu i zanotuj informacje o swojej wiedzy i umiejętnościach w tabeli samooceny.. Zadanie 2/81 Ustnie odpowiedz na pytania.. Pokaż zwierzęta na migi, mówiąc ich nazwy.. Słuchaj i wskazuj kolejne karty.. Wykonaj ćw.. Przeczytaj tekst jeszcze raz i odszukaj formy czasowników w czasie Past Simple: Infinitive - bezokolicznik.Ćwiczenie 2.. Zapisz je w zeszycie pod tematem lekcji, a jesli chcesz przerysuj znaki.. Zapoznaj się z Phrase Book - sprawdź znaczenie wyrażeń w słowniczku na stronie 90.. Usłyszysz opis krajobrazu, w którym będą zdania zaczynające się od there is ( w skrócie there's) i there are..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt