Przeczytaj tekst wybierz odpowiedź a b lub c aby poprawnie uzupełnić luki 14 hi kyle
Trzy wyrazy zostały podane .-1.5 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą.. Luki należy uzupełnić w .. Przeczytaj tekst.. 2013-01-06 12:38:11Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru każdej luki.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Do tego roztworu dolano wodę i nie dosypywano cukru.Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj tekst.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.6 Przeczytaj tekst.. More and more people were 12.2.Przeczytaj teksty.. Uwaga!. Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym, uzupełnienie luk 1-5.. Uwaga!. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru luki.. (0-3) Przeczytaj tekst.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Uwaga!. A. bring B. come C. far D. leave E. nice F. stay MOON RUBBISHNa podstawie informacji zawartych w nagraniu wybierz poprawną odpowiedź w zdaniach 1-6, zakreślając literę A, B lub C.. It was quiter there _____ on the other side.Przeczytaj tekst i wybierz właściwe odpowiedzi (a,b lub c)?. *treść w załącznikuPrzeczytaj tekst.. Otocz kółkiem jedną z liter: A, B albo C. Zakreśl literę A, B lub C.Wybierz i zaznacz po dwie właściwe odpowiedzi.. 2011-02-06 15:11:20 Angielski wybierz właściwe słowo 2014-04-09 19:18:58 Przeczytaj tekst i wybierz właściwe odpowiedzi (a,b lub c)?.

Wybierz odpowiedź A, B lub C, aby poprawnie uzupełnić luki 1-4.

Wybierz poprawne uzupełnienie luk 12.1.- 12.4.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Wybierz poprawne uzupełnienie luk (1-4).. Uwaga.Przeczytaj teksty.. Wybierz poprawne.. Każde zadanie z angielskiego w naszym serwisie zostało wykonane przez nauczyciela języka angielskiego, lub osobę, która zna go perfekcyjnie.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Uwaga!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 12.1-12.3.. A NEWLY RENOVATED, VERY COMFORTABLE SOFA FOR SALEPrzeczytaj tekst bez patrzenia na odpowiedzi.. Uzupełnij luki w zdaniach 9.1-9.4 zgodnie z treścią tekstu.. Wpisz odpowiednią literę APrzeczytaj tekst Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie Juk (6.1..

Wybierz odpowiedź A, B lub C, aby poprawnie uzupełnić luki (1-4).

Wpisz odpowiednią literę A-F obok numeru każdej luki.. Za każdą poprawną .6 Przeczytaj tekst.. Obliczamy masę cukru: 10%·300g=0,1·300g=30g.. I don't read horoscopes .Spośród wyrazów wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk 1-3.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Szukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 11.1.-11.3.. Zdania 1-3 odnoszą się do pierwszego tekstu, natomiast zdania 4 .Przeczytaj tekst i dopasuj zdania 1-4 do flag.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.5 Przeczytaj tekst.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadania ze słuchu, praca na tekstach, gramatyka.. The .Przeczytaj teksty a-e oraz dialogi 1-4.. - ___ Spróbuj domyślić się, jakie słowo pasuje do każdej luki, a następnie sprawdź, czy twoje A I don't know.. Uwaga!. Spośród wyrazów podanych w ramce wybierz te, które są poprawnym uzupełnieniem luk 1.-3.. Zakreśl literę A, B lub C. Uzupełnij luki 1-4, wybierając jedną z podanych możliwości a,b lub c, tak aby otrzymać logiczny, spójny i poprawny językowo teks.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. jedną z podanych poniżej odpowiedzi tak, aby otrzymać poprawny i logiczny tekst, zgodny z ilustracją..

Wybierz odpowiedz A, B lub C, tak aby poprawnie uzupełnić luki (1-4).

Spośród wyrazów podanych w ramce (A-F) wybierz te, które poprawnie uzupełniają luki (6.1-6.3).. Zakreśl literę A, lub .. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą tak, aby otrzymać logiczny i gramatycznie poprawny tekst.. Zakreśl literę A, B, C lub D.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.Strona 12 z 14 Zadanie 11. uzupełnienie luk 1-3.. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Wpisz znak X w kratkę obok odpowiedzi A, B albo C. Teen TV, Saturday 10.00-12.00 10.00 -11.00 'Facts About Us' - a .Przeczytaj tekst.. Przeczytaj tekst.. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. W zadaniach 7.1.-7.4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. It bas got four .Przeczytaj teksty.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Game on!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt