Napisz o swoich planach wakacyjnych
Moja babcia mieszka w malej wiosce, która nazywa się *****.. Ulubione jedzenie / Lieblingsessen.Napisz opowiadanie o swojej wakacyjnej przygodzie Podobne tematy.. Obmyślali plan poszukiwań i już mieli zgłosić sprawę na policję.Napisz 10 zdań o swojej nauczycielce od niemieckiego - po niemiecku 2010-10-05 20:15:47 Napisz po niemiecku 20 zdań z czasownikami nieregularnymi.. !Napisz o swoich planach wakacyjnych, uwzględniając: - gdzie spędzisz wakacje, - z kim, - czym pojedziesz, - co będziesz robił.. .W trakcie wakacyjnych podrozy jestes w parku narodowym.Napisz e-mail do kolegi z USA podaj nazwe parku i jego polozenie,opisz krajobraz, napisz jak spedziles czas,poinformuj o swoich planach na jastepny dzienKoronawirus zmienił wakacyjne plany.. Będą również spacerować i opalać się na plaży oraz kąpać w Morzu Bałtyckim.. W naszym pokoju było łóżko piętrowe.Ja spałam na górze, a mama z tatą na dole.Napisz o swoich wakacjach po niemiecku w czasie przeszłym perfect 2012-09-18 19:53:25; Napisz mi 10 zdań o wakacjach po angielsku.. ej 4 zdaniach.. wyrażanie przyszłości future simple, present continues i be going to 2010-03-29 20:30:01; Napisać to w GOING TO czy w FUTURE SIMPLE .Okazało się, że był on leśniczym opiekującym się lasem.. poszedłem spać, Następnego dnia normalnie poszedłem do szkoły.. Wszystkie materiały zamieszczone na stronie chronione są prawami autorskimi, obowiązuje całkowity zakaz ich kopiowania bez zgody autora..

...Napisz o swoich wakacyjnych planach.

Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Proszę opisać to w co najmni.. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego stworzysz swoją wypowiedź pisemną) Wariant męski: Привет Борис!Wakacyjne wspomnienie.. 0 gościu (Gość) .. Spędzą tam trzy tygodnie.Jan Nowicki i jego wakacyjne plany [POSŁUCHAJ] Redakcja Radia ZET.. że to dalej niż myślałyśmy i zapadła prawdziwa ciemność.. (Poniżej przedstawiony jest przykładowy e-mail na temat planów wakacyjnych, zawierający minimum 7 z podanych słów.. Opisac plany wakacyjne to nie ma byc długie UUu Odpowiedź.. CBOS wskazuje, że znaczna część Polaków wskutek pandemii zmodyfikowała swoje plany dotyczące wyjazdów wakacyjnych, ale z nich całkowicie nie zrezygnowała (dotyczy to 20 proc. ogółu badanych).. Ania Shirley Ania z Zielonego Wzgórza astronauta błyskawica góry opis wakacyjnej przygody opowiadanie autorskie przygoda podczas ferii opowiadanie strach wakacje.. 10 zdań 2012-09-10 17:07:51Moja wakacyjna przygoda- opowiadanie.. 2012-05-22 16:01:14; napisz krótkie opowiadanie o wakacjach 10 zdań wstęp rozwinięcie zakończenie 2014-09-07 14:07:14; Napisz 5 zdań o swoich problemach.. To właśnie moja największa wakacyjna podróż i przygoda ..

Napisz maila ko koleżanki o swoich planach na wakacje.

np.: Jak wiesz, niedawno pojechałam na wycieczkę do Wieliczki.. Więc tak, na wakacje wyjechałam nad morze,na 5 dni.Szukałam z mamą i tatą muszelek, pływałam i opalałam się.Trzeciego dnia wypłynęliśmy głębiej rowerkiem wodnym.. Nie z translatora google, bo tak to i ja mogę zrobić.Proszę napisać mail do kolegi o swoich planach wakacyjnych.. Napisana przez: maciek67500.. W te wakacje zamierzam pojechać na dwa tygodnie nad morze.. Każdy uczeń może ułożyć go w inny sposób.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćNapisz o swoich planach wakacyjnych, uwzględniając: a) gdzie spędzisz wakacje b) z kim c) czym tam pojedziesz d)co bedziesz robił *od razu proszę o przetłumaczenie na język polski :)) PROSZĘ O POMOC !. Będą tam oglądać latarnie morskie, różne statki.. wykorzystaj utworzone pary wyrazów .. Tegoroczne wakacje zapowiadaja sie wspaniale.. Opowiadanie to krótka forma wypowiedzi narracyjnej, zawierającej wątek, na który składa się wiele powiązanych ze sobą wydarzeń.Napisz list do kolegi z Australii..

...Napisz o swoich wakacyjnych planach 2 Zobacz odpowiedzi Odpowiedź .

Twórcę najlepszej odpowiedzi nagrodzę: 5 gwiazdkami 1 dziękuję oraz Naj.. 2012-03-26 16:37:32; angielski pomocy!. Zakończenie W ostatnim akapicie należy przesłać pozdrowienia itd.. Napisana przez: nataliajlach.. poleca84% Język polski .. Gospodarstwo mojej babci jest.Wakacyjna Przygoda.. Opowiadanie.Sprawdź jak napisać opowiadanie, jakie występują jego rodzaje, zapoznaj się z przykładami tematów opowiadań.. taki mały bezbronny człowiek, stałam pomiędzy tak ogromnymi .4.. Zaproponował, że odwiezie nas aż pod sam hotel.. .Pocztówka - zobacz jak napisać pocztówkę, jaki układ elementów w niej występuje, zapoznaj się z przykładem tekstu, który można zamieścić na pocztówce.Dzieci z klasy trzeciej mówiły na lekcjach o swoich wakacyjnych planach.. Dam Jan:D dzięki^^ .. Dostałem zadanie w którym mam opisać ,, Moje wakacyjne przygody".. Tego lata moje wakacje były lepsze od poprzednich, bo zawarłam nowe znajomości.. <po angielsku > pliss.. Rozwinięcie W tym akapicie następuje rozwinięcie tekstu, opowiadamy o tym, co chcieliśmy zamieścić w liście.. Podczas podróży opowiedział nam wiele ciekawych rzeczy o okolicznych lasach.. 2016-06-06 20:07:47; Napisz kilka zdań o Wakacjach .Napisz list do koleżanki/kolegi i opisz w nim swoją niesamowitą podróż..

list o planach na wakacje Prace domowe, problemy lingwistyczne .

Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy.. Mam nadzieję, że ty przeżyłem coś równie wspaniałego i opiszesz mi to w swoim liście.Napisz maila o swoich planach na weekend do kolegi i koleżanki i zaproponuj spotkanie 2012-05-17 19:23:21; Napisz o swoich wakacyjnych planach?. Napisz w nim:-gdzie jedziesz-co będziesz robić -z kim jedziesz-jaka będzie pogoda-czym tam pojedziesz Autor edytował treść zadania 26.1.2011 (19:37), dodano Po Angielsku.Napisz w zeszycie o swoich planach wakacyjnych.. Swoje ostatnie wakacje spędziłam u babci.. Polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny opowiedział o swoich wakacyjnych planach w Dzień Dobry Bardzo.. Zaprosiła mnie do swojej cioci, która mieszka na wsi nad morzem.. W hotelu czekali nasi rodzice, którzy byli bardzo zmartwieni.. Drzewa mieniły się pięknymi jesiennymi barwami, strumyki z lekka obijały się o ogromne głazy byłam taka szczęśliwa, czułam się taka wolna, zapomniałam o wszystkich moich problemach.. po angielsku.. Pisząc ten list chciałabym podzielić się z Tobą wrażeniami po wakacjach.. praca nie może być krótsza niz 50 slowDroga Zosiu!. rodzice zaczynali się już niepokoić, gdy zadzwoniła moja najlepsza przyjaciółka Dagmara.. Nie umiem napisać Gość, przedwczoraj o 19:24.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten .. Plany na przyszłość / meine Zukunftspläne.. Krzyś i Ania siódmego lipca wyjeżdżają na kolonie nad morze, do Kołobrzegu.. Złe odpowiedzi zgłaszam!Napisz o swoich wakacyjnych planach 1 Zobacz odpowiedź ty masz wskazać swoje plany na wakacje Tak w jakiej formie wypracowanie, opowiadanie?. np.: Na tym kończę mój list kochana Babciu.. Opowiadanie.. Zauważa, że biorąc pod uwagę osoby, które nie wyjechały tego lata na co najmniej dwudniowy .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt