Zastępca głównego księgowego kraków
T. Kościuszki w krakowie zatrudni na pełny etat ( umowa o pracę) pracownika na stanowisko: zastępcaOferta pracy Zastępca Głównego Księgowego Grupy Kapitałowej, Columbus Energy S.A., KrakówPraca zastępca głównego księgowego - w serwisie Pracuj.pl↑ Tutaj znajdziesz atrakcyjne oferty pracy w Twoim mieście↑ Nie wahaj się i zaaplikuj na najbardziej interesującą ofertę↑30 dostępnych ofert: Zastępca Głównego Ksiegowego.. Dane osobowe będą przetwarzane w celu zatrudnienia w Equilibrium Sp.. : 7371 Naszym Klientem jest lider rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce.. ul. Mogilska 109, 31-571 Kraków.. Konkurencyjne wynagrodzenie.. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Zastępca Głównego Księgowego.. Spółdzielnia mieszkaniowa im.. Bloober Team to jeden z największych producentów gier wideo w Polsce, zatrudniający obecnie ponad 100 osób.. Atrakcyjne oferty pracy w Polsce i za granicą.Oferta pracy Zastępca Głównego Księgowego Opis stanowiska: Jeden z największych dystrybutorów produktów z branży ochrony systemów informatycznych, działający na rynku polskim i europejskim od ponad 20 lat.. 132.000+ aktualnych ofert pracy.. Zastępca Głównego Księgowego: podinsp.. Pełny etat, praca tymczasowa, niepełny etat.. Seniorze - nie jesteś sam !. z o.o. z siedzibą przy ul. Dietla 50, 31-039 Kraków..

OfertaPraca: Zastępca głównego księgowego w Krakowie.

(12) 422 48 95, e-mail: [email protected], Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Krakowie 31-011 Kraków, pl. Szczepański 5; Cel przetwarzania danych: przeprowadzenie naboru na stanowisko pracy w służbie cywilnej .Zastępca głównego księgowego.. Adres urzędu: Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Krakowie ul .. Ujastek 1 31-752 Kraków lub osobiście w sekretariacie ( I piętro, pok.. Specjalnością firmy jest tworzenie nietuzinkowych gier z gatunku hidden horror przeznaczonych .Z-CA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO (NR REF.. Szczegóły: 13.09.2019 Gdynia: Młodszy Księgowy ze znajomością kadr Perfect Consulting Szczegóły: 13.09.2019 Kartoszyno: Pracownik Działu Księgowego .Lea 19, 30-048 Kraków".. zatrudni na pełny etat ( umowa o pracę) pracownika na stanowisko: Zastępca Głównego Księgowego.. z o.o. na stanowisku Zastępcy Głównego Księgowego.zastępcy głównego księgowego.. Piotr Taborski.. W obu przypadkach może to oznaczać awans pionowy, ponieważ w wielu międzynarodowych korporacjach kontroler finansowy pełni jednocześnie funkcje typowe dla głównego księgowego i właśnie kontrolera.. Warunki pracy Praca biurowa w siedzibie Inspektoratu - pomieszczenia WIIH znajdują się na I piętrze budynku 2 piętrowego, nieposiadającego windy, nieprzystosowanego dla osób niepełnosprawnych, .Główny księgowy może awansować na stanowisko dyrektora finansowego lub kontrolera finansowego..

zastępca głównego księgowego Wydział Budżetowo-Administracyjny.

Zacznij nową karierę już teraz!Praca zastępca głównego księgowego Kraków i okolice Szukam pracy zastępca głównego księgowego Kraków od zaraz na Jobsora.com Tylko najnowsze oferty pracy.1 ofert pracy zastępca głównego księgowego kraków, wszystkie oferty pracy zastępca głównego księgowego kraków, zastępca głównego księgowego kraków w Mitula Miejsca pracy.. 191521/6325 Aplikuj Kraków, małopolskie KsięgowośćPraca zastępca głównego księgowego - szukaj razem z Jobsora.com Szybka i wygodna wyszukiwarka wśród wszystkich ofert pracy z całego Internetu Tylko najnowsze oferty pracy zastępca głównego księgowegoKraków: Zastępca głównego księgowego ATENEUM sp.. - o wsparciu Ośrodka Interwencji Kryzysowej dla Seniorów Zapraszamy do Projektu - misie czekają na najmłodszych!Zastępca głównego księgowego Miejsce pracy: Kraków Ogłoszenie o naborze Nr 52922ATENEUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.. Zakres zadań na stanowisku:Zastępca Głównego Księgowego nr ref.. : 7371 Naszym Klientem jest lider rynku mikroinstalacji fotowoltaicznych w Polsce.. Miejsce pracy: Kraków (siedziba KFK, kluby, teren miasta).. Firma współpracująca z największymi producentami, kładąca duży nacisk na dostarczanie do Klientów wysokiej jakości usług.Zastępca głównego księgowego .. Miejsce wykonywania pracy: Kraków .. Zastępca Naczelnika: Jolanta Jastrzębska..

nr 112)zastępca głównego księgowego w Wydziale Budżetu i Finansów.

tel: 47 83 54 650. fax: 47 83 54 651. e .Jednocześnie informujemy, że Administratorem danych pozyskanych w wyniku odpowiedzi na powyższe ogłoszenie rekrutacyjne jest: Equilibrium Sp.. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy .. k.- jeden z największych dystrybutorów książek, zabawek oraz artykułów papierniczych, w związku z rozwojem poszukuje chętnych na stanowisko: z-ca głównego księgowego Zakres obowiązków: księgowanie oraz dekretacja dokumentów zgodnie z obowiązującymi przepisami, sprawdzanie rejestrów i sporządzanie deklaracji VAT .Zastępca Głównego Księgowego.. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, spółka posiada również oddział w Stanach Zjednoczonych.. OIK-3/2020-FK) .. znajomość struktury oraz statutu OIK w Krakowie, c) praktyczne umiejętności przygotowywania danych statystycznych, tworzenia prognoz, zestawień i planów w oparciu o materiały źródłowe i przewidywane założenia potrzeb jednostki, ..

Główny księgowy może również ...Zastępca głównego księgowego .

Spółdzielnia Mieszkaniowa im.. Szczegóły: 13.09.2019 Komorniki k/Poznania: Pracownik Działu Księgowego Colson Group Inc. T. Kościuszki w Krakowie.. Miejsce pracy: Kraków .. 377 dni temu.. Region: Kraków, małopolskie.Wykaz osób spełniających wymagania formalne - Nabór na stanowisko zastępcy głównego księgowego w Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej w Krakowie Wynik naboru na stanowisko inspektora w Wydziale do Spraw Pozasądowego Rozwiązywania Sporów Konsumenckich w Wojewódzkim Inspektoracie Inspekcji Handlowej w KrakowieOśrodek Interwencji Kryzysowej poszukuje zastępcy głównego księgowego ! ". Kandydatów na stanowisko: Zastępca Głównego Księgowego.. Praca: Zastępca głównego księgowego (m/k), Główny/a księgowy/a i inne na stronie Indeed.comKONTAKT Z WYDZIAŁAMI KWP W KRAKOWIE - Dane teleadresowe - Przejdź do menu głównego; Przejdź do treści .. Główny Księgowy .. mł. insp.. Ogłoszenie o naborze Nr 52922 .. z o.o. Z-ca Głównej Księgowej/Samodzielna Księgowa Miejsce pracy: Bielsko-Biała prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego, weryfikacja.Oferty pracy Zastępca Głównego Księgowego, Kraków, Polska - najnowsze ogłoszenia na Praca.pl.. Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Krakowie.. Informacja o pracodawcach.. Szybko & bezpłatnie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt