Jak będzie wyglądał świat za 50 lat
Cóż, nie powiem, żebym tak chciał to widzieć, ale: jeśli rozwój technologiczny nie skoczy nagle o pierdyliard % (w stylu energia za darmo itp.), to politycznie świat będzie oficjalnie podzielony na kilka głównych stronnictw (ameryki, unia europejska, rosja & kraje post/semi-kom., japonia, 3-ci świat i reszta turystycznych .Prestiżowe czasopismo naukowe „New Scientist" zapytało 50 naukowców różnych dziedzin o to, jak, ich zdaniem, będzie wyglądał świat za 50 lat Koniec roku zawsze skłania do podsumowań.. Na pewno będzie dużo machine learning i wiele automagicznych funkcjonalności 🙂Jak będzie wyglądał świat za 50 lat Podobne tematy.. Strona 1 z 1 Odsłon wątku: 4289 usunięty użytkownik.. I choć żaden ze mnie futurolog, na podstawie obserwacji tego, co dzieje .Jeśli chodzi o przyszłość ludzkości, istnieje wiele wersji i teorii.. Naukowe wizje przyszłości.. Przyszłość jest pojęciem względnym.. - powiedział Aleksander Gostiew, główny ekspert ds. bezpieczeństwa, Kaspersky Lab.. Prognozy amerykańskiego wywiadu .. 20 lat pojawią się samochody, które będą jeździć bez kierowców, co pomoże m.in. zmniejszyć liczbę wypadków .Nie wiem jak Wy, ja w 2045 roku ja będę mieć raptem.. Do założenia tego wątku zainspirował mnie obejrzany wczoraj drugi odcinek serii "Powrót do przyszłości":) Rok 2015 - młodzież .Jak będzie wyglądał świat za 50 lat..

"jak chcielibyście, żeby wyglądał świat za 50 lat?"

Jak będzie wyglądała nasza planeta w 2064 .Wątek: Jak będzie wyglądał świat za 50 lat?. 2014-06-29 20:44:07 Jakby według was wyglądał idealny świat ?. Kolejne wieki i tysiąclecia są zbyt odległe, by zaprzątały nasze myśli.. Podróże, znajomości i sesje zdjęciowe będą Twoją życiową rutyną.. Będziesz ubierała się i malowała jak nastolatka.. Świat za 50 lat.. Powiecie, że zawsze można było umrzeć od udaru cieplnego.. Gość gość Gość go .Tak będziesz wyglądała za 50 lat Będziesz niezwykłą staruszką.. Odpowiedz.. W ciągu ostatnich 50 lat sposób, w jaki funkcjonują ludzie uległ ogromnym zmianom.. Zgoda, ale teraz mamy jakby większe szanse.Cyberprzestępcy z pewnością zrobią wszystko co w ich mocy, aby wykorzystać postęp w dziedzinie IT do własnych, szkodliwych celów".. Tak ma wyglądać ludzkie osiedle na Marsie (Mars One) Przewidywanie przyszłości to niewdzięczne zadanie choćby dlatego, że zazwyczaj pewne jest tylko jedno: narazimy się na śmiech tych, którzy w tej przyszłości będą żyli.Myśląc o sobie za dwadzieścia lat, nie mam w głowie wyłącznie marzeń związanych z rozwojem zawodowym.. Japoński miliarder, szef firmy SoftBank i twórca największego na świecie funduszu inwestującego w technologie, Masayoshi Son uważa, że superinteligencja zostanie stworzona w ciągu 30 lat, do 2047 (i będzie miała poziom IQ 10 000).Nasz świat za 100 lat będzie wyglądał bardzo dziwnie..

Napisz w komentarzu.Jak będzie wyglądał świat za 100 lat ?

Za 50 lat, to już gorzej.. Marzy mi się też, że będę miała wtedy już swój własny kąt, najlepiej jakieś przytulne mieszkanko w kamienicy w centrum miasta.. Wszystko to, co zdarzy się w czasie .Tak będzie wyglądał świat 50 lat; 2014-04-22 08:41.. Jeśli wierzyć najnowszemu raportowi Koreańczyków, będziemy żyć w podwodnych miastach, mieć własne osady na Księżycu, a na wycieczkę dookoła świata wybierzemy się z całym naszym domem.Jak będzie wyglądać świat w 2064 roku?. Natomiast to, co wydarzy się za 30, 40, 50 lat - tak, to jest o wiele bardziej intrygujące.. Roboty w taksówkach, sklepach i szpitalach?. Moja wizja przyszłości.. Czy jesteś zadowolona z wyniku?. 60 lat, moja córka - 31, mniej więcej tyle, co ja teraz.. 6 odp.. Polecane posty.. Rozwój nauki i technologii jeszcze się jednak nie skończył i wciąż czekają nas niezwykłe odkrycia.. „Jednak niezależnie od tego, jak nasz świat będzie wyglądał za 30 lat, już teraz powinniśmy zacząć .Po prostu zniknę.. Jak by nie patrzeć, ma i za co, i po co kreować swoje .Świat za 10 lat — najprostszym sposobem prognozowania jest ekstrapolacja obecnych trendów: więcej mocy obliczeniowej dla użytkowników, coraz lepsze połączenia, płynne przejścia między sieciami różnych standardów, takich jak Bluetooth, sieci bezprzewodowe drugiej i trzeciej generacji, WiFi, WiMax.Jak będzie wyglądał świat za 30 lat?.

Gdzie i jak będziemy pracować?

11 katedr 30 fortyfikacji miejskich 50 nowych zamków Akademia Krakowska gospodarka Kazimierz kodyfikacja Korona polska kształcotwanie mury obronne miejskie.. Przez Gość gość, Lipiec 9, 2017 w Dyskusja ogólna.. 2017-12-04 22:47:07Tech Insider podjął się próby przewidzenia, jak będzie wyglądał człowiek przyszłości za 1000 lat News / YouTube 09.05.2017 Szymon Radzewicz 09.05.2017Zadanie: opowiedz jak wyobrazasz sobie swiat za Rozwiązanie: za kilkadziesiąt lat świat będzie bardziej zautomatyzowany niż w dzisiaj wiele czynności Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Samsung stara się przewidzieć przyszłość, a konkretnie to, jak będzie wyglądał świat za 100 lat.. Za jakieś 10 lat układy scalone będą kosztowały centa i będą wszędzie.. Zobacz również: Przepowiednia z Tęgoborza .Prawo Moora mówi, że ich zdolność obliczeniowa podwaja się co 18 miesięcy.. Jeśli dożyjemy, bo już za parę lat może się zdarzyć taka fala upałów, że ja albo ona dostaniemy udaru i umrzemy.. Patrząc z tej perspektywy, to chyba normalne, że nie bardzo interesuje mnie, czy i jak będzie wyglądał wtedy świat..

Także stworzą sztuczne zwierzęta.Jak będzie wyglądał świat za 100 lat?

Nieco ponad połowa respondentów uważa, że za 50 lat komputery będą posiadały siłę twórczą, a człowiek nie będzie jedyną .To wszystko według Amerykanów będzie możliwe już za 50 lat.. Poleć link znajomym.. 8 grudnia 2011 17:26 | ID: 699046.. Najciekawsze przewidywania futurologów Naukowe wizje przyszłości.. Świat za 50 lat trudno jest sobie to wyobrazic.. Dane w chmurze będą podążały za nami - zawsze obecne ale niezauważalne.To już za 60 lat, nawet bez genetycznej rewolucji dzisiejsi studenci tej chwili dożyją.. Nauczą się gotować, sprzątać, prać i wiele innych prac domowych.. 2012-03-01 14:57:00 Jaka według ciebie będzie młodzież z 2100 roku ?. Do 2050 roku Grenlandia w okresie letnim może być pozbawiona lodu.Zazwyczaj jednak interesuje nas perspektywa najbliższych lat, czyli to, czego sami będziemy mogli doświadczyć.. poleca83% Język polski .. Moze nie będzie juz samochodów na kolach tylko latajace, nie bedzie ulic, betonu , trawy, bedziemy w powietrzu jakby lewitowac, albo latac dzieki jakims specjalnym butom czy plecakom , domy beda w chmurach wysoko nad ziemia.. Oczywiście mam nadzieję, że nie będę tam mieszkała sama.Oznacza to, że lata takie jak rok 2015, kiedy pokrywa lodu morskiego była najniższa w historii, staną się powszechne.. Polub Familie.pl na Facebooku.. A wszystko dlatego, że każdy jest bardzo ciekawy, jak nasz świat będzie wyglądał za 1000.Spytajcie Billa Gatesa, skoro w 1985 roku wiedział, jak będzie wyglądał 2015, to pewnie też wie teraz, jak będzie wyglądał 2050.. Pismo „New Scientist" zdecydowało się na ryzykowny krok.Myślę, że za 10 lat będzie wyglądał z grubsza tak jak teraz, tylko będziemy używali więcej gotowych, chmurowych usług i będziemy przetwarzali dużo większe ilości danych.. Ludzie bez przyjaciół będą mogli zakupić roboty, które w podobny sposób jak człowiek będą zachowywać się i służyć za dobre towarzystwo..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt