Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania
WYRAZY Z RAMKI:chat, listen, comb, go, have, read, walk, walkUzupełnij zdania poprawną formą czasowników w nawiasach.Użyj czasu Present.. zróbcie mi to zadanie musze opisać mój ulubiony film i aktora prosze mój.. Popraw nieprawdziwe zdania; Popatrz na obrazek.. Kevin ____ cAngielski na maturze.. Naprawdę podobało mi się przedstawienie!. .Popatrz na obrazek I uzupełnij zdania w czasie present continuous truskawka1808 truskawka1808 1 reading 2 writing 3 listening 4 playing 5 looking Dzięki bardzo!. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. 1,882 wizyt.. 0 głosów.. Użyj some, any, a,.. Kim jest Beefeaters odpowiedź po polskuUzupełnij zdania poprawną formą czasowników w nawiasach.Użyj czasu Present.. zróbcie mi to zadanie musze opisać mój ulubiony film i aktora prosze mój.. Popraw nieprawdziwe zdania; Popatrz na obrazek.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. uzupelnij zdania.Napisz podane czasowniki w czasie present Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: mama2 26.9.2010 (19:08)Kiedy czasownik zakończony jest literą -y, a przed nią znajduje się spółgłoska, zmieniamy y na i. reply - replied, hurry - hurried.. Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!.

🎓 Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania.

Uzupełnij zdania o tym, co Holly robiła, a czego nie robiła w zeszły weekend.. 2012-01-01 14:38:01; Popatrz na obrazki na s 68.Napisz zdania o tym , jak spedza swoj dzien ta dziewczyna.. 2…Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Popatrz na obrazek i uzupełnij zdania.. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Następnie przeczytaj je nagłos pamiętając o wymowie can i can't.. Użyj some, any, a,.. Kim jest Beefeaters odpowiedź po polskuUzupełnij zdania poprawną formą czasowników w nawiasach.Użyj czasu Present.. zróbcie mi to zadanie musze opisać mój ulubiony film i aktora prosze mój.. Popraw nieprawdziwe zdania; Popatrz na obrazek.. Napisz odpowiedzi na pytania w ćw.. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy przygotowaniu się do matury na język angielski - zadania i zbiory ćwiczeń maturalnych z poprzednich lat, z objaśnieniami pomogą Ci być gotowym na każde pytanie.popatrz na obrazki i uzupe³nij zdania wpisuj±c jedno s³owo w ka¿d± lukê please tidy your room Popatrz Na Obrazki I Uzupelnij Zdania By dawid a la/s February 13, 2020 Post a CommentSzukasz pomocy przy zadaniu domowym z przedmiotu Język angielski?. Bezsprzecznie, matura to stresujące wydarzenie, zwłaszcza, jeśli w grę wchodzi nie tylko pisemna, ale i ustna odpowiedź.. 1. siedzi na ławce z przyjaciółmi w parku 2..

Popatrz na obrazki i uzupełnij zdania : 1.

Kim jest Beefeaters odpowiedź po polskuNa lotnisku (109) Miesiące (12) Warzywa (46) Ubrania, garderoba (87) Owoce (43) Napoje (30) Dni tygodnia (7) Turystyka i podróże (338) Sport, hobby, rekreacja (250) Wyposażenie łazienki (25) Wyposażenie kuchni (64) Rodzina, członkowie rodziny (49) Środki transportu (44) Pomieszczenia i części domu (24) Wyposażenie biura (66) Koty .zad 2 Uzupełnij zdania z ćwiczenia 1., tak aby były zgodne z.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Popatrz na obrazki.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. :-D :-)) :-) Xd dzieki Nadia12012 .Popatrz na obrazki i napisz zdania 2011-09-13 20:12:05; Popatrz na obrazki i napisz zdania z can lub can't.. Proszę o szybką odpowiedź !. Kliknij tutaj, 👆 aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Witam.. Napisz 4 zdania co potrafisz i 4 zdania czego nie potrafisz.. Uzupełnij zdania w czasie present continuous.Popatrz na obrazek i uzupelnij zdania, wpisujac jedno slowo w każdą lukę - MidBrainartZadanie: popatrz na obrazki uzupełnij zdania właściwą formą Rozwiązanie:they are noisy she is old you are fast it is dirty we are polish Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Popatrz na obrazek i uzupełnij zdania..

...Popatrz na obrazek i uzupełnij zdania.

- Zadanie 2: New Hot Spot 1 - strona 64Popatrz na obrazek.. 2015-05-28 15:36:25; Popatrz na obrazki i wpisz zdania z can lub can't 2012-10-16 .Popatrz na obrazki i uzupelnij zdania 2016-03-12 11:05:32 Uzupełnij zdania używając wyrazów z ramki 2012-09-25 15:00:00 Uzupełnij zdania , używając a, an lub the.Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zadanie zrobiłam na 5+ !. Możesz tworzyć zdania twierdzące oraz przeczące.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Popatrz na obrazki i napisz zdania Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: juskaa10 7.9.2010 (16:05) help na jutro?. 2012-10-16 17:04:37; Przyroda !. Ze względu na to, że nie dodano załącznika na podstawie którego należy rozwiązać zadanie, a ponadto nie zamieszczono treści ćwiczenia, udostępniam je tutaj: https .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 7We TV last night.Popatrz na obrazek i uzupełnij tekst wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Dzięki jeszcze raz!. After school on Friday she .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Popatrz na obrazek.. Ponad 100 tysięcy materiałów dla szkoły podstawowej, średniej oraz z zakresu studiów.Popatrz na obrazki I uzupełnij zdania formami can I can't ..

Uzupelnij zdania.

(czyta) magazyn 3. skreślona gazeta 4.telefon 5. bilet 6 przekreślona taksówka 7.pływa 8. przekreślony komputer A zdania brzmią: Last weekend Holly was very busy.. A boy is getting into the Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: kp76 15.6.2010 (16:25) Popatrz na obrazki i napisz zdania Przedmiot: Język angielski / Szkoła podstawowa: 3 rozwiązania: autor: juskaa10 7.9.2010 (16:05)Uzupełnij zdania, wpisując po jednym wyrazie w każdą lukę.. Użyj właściwych przyimków w miejsca.. W celu wzmocnienia przekazu w zdaniu twierdzącym przed czasownikiem możemy dodać operator did.. *wersja do wydruku: Lesson 23.Napisz poprawnie zdania.Użyj form skróconych..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt