Przemówienie dyrektora na komersie
Ze szczególnym wzruszeniem myślimy dzisiaj o pedagogach, absolwentach i pracownikach szkoły, którzy odeszli.Słowo Pani Dyrektor Jolanty Wolanin na zakończenie roku szkolnego 21012/13 dla klas trzecich w PG nr 6 w Białej Podlaskiej dn. 27.06.2013 r.- Prawdopodobnie przemówienie przedstawiciela Zarządu Gminy.. Uczeń 2 Dziękujemy bardzo pani dyrektor (oraz panu dyrektorowi)>> za uroczyste rozpoczęcie naszego balu.. Jakież było moje zdumienie i konsternacja, gdy te same zwroty (oczywiście "przerobione") usłyszałam z ust moich absolwentów, którzy ze łzami w oczach żegnali .POWITANIE GOŚCI I PRZEMÓWIENIE WÓJTA GMINY RZGÓW PODCZAS KONCERTU Z OKAZJI DNIA KOBIET POŁĄCZONEGO Z WRĘCZENIEM STATUETEK WÓJTA GMINY RZGÓW Witam serdecznie wszystkich przybyłych na Koncert z okazji Dnia Kobiet .. Jestem tym zaszczycony .Jubileusz 70-lecia - przemówienie Pani Dyrektor Jest mi niezmiernie miło, że w takim zacnym gronie będziemy odchodzić nasz jubileusz.. Rodzice!. Szanowne Grono Pedagogiczne!. Dostojni Goście, Szanowni Rodzice, .. To dla mnie ogromne wzruszenie - 31 lat pracy na stanowisku dyrektora w jednej szkole, w mojej szkole- bo tu spędziłem niemal całe swe życie zawodowe i tutaj je kończę.. Dyrektora Ludowego Banku Spółdzielczego w Rzgowie.Uroczystość rozpoczęła dyrektor szkoły pani Anna Cichosz.. Powitanie Powitanie to zwrot grzecznościowy (lub gest), zwykle rozpoczynający spotkanie lub wypowiedź oficjalną..

Potrzebuję przemówienie na zakończenie roku szkolnego.

Poprzez swoje przemówienia potrafili wywołać działania, które zmieniały losy narodów i jednostek.. Zobacz jak wiele z tego o czym mówili jest do dzisiaj aktualne.Przemówienie Pana Dyrektora Zygmunta Kamińskiego Dostojni i Czcigodni Goście, Absolwenci, Drodzy Pedagodzy, kochani Uczniowie, Szanowni Sympatycy i Przyjaciele Naszej Szkoły.. Pani dyrektor: Przemówienie dyr. Pani Dyrektor, Nasi Nauczyciele, Koleżanki i Koledzy!. Wersja świecka - 36,90 zł 2.. Może mieć formę krótkiego przemówienia.. titamaga60 .Szanowna Dyrekcjo!. Wy Koleżanki i Koledzy!. Mam zaszczyt i przyjemność powitać wszystkich tu zebranych na apelu rozpoczynającym kolejny rok szkolny.. Ale pamiętam też, że pod koniec wakacji z radością czekałam na pierwszy dzień roku szkolnego.Wzory podziękowań, przemówień.. Spotkamy się dzisiaj, aby uczestniczyć w niezwykłej uroczystości poświęconej obchodom Jubileuszu 100-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im.Przemówienie do nauczycieli i kolegów na pożegnanie gimnazjum.. Praktyczny zestaw gotowych przemówień z okazji rozpoczęcia roku szkolnego dla dyrektorów placówek oświatowych różnych typów.Przemówienie od rodziców..

titamaga60: przemowienie dyrektora na komersie egzamin zawodowy czerwiec 2013 arkusze.

W powitaniu na stronie WWW występuje najczęściej informacja o właścicielu strony, jej zawartości tematycznej, etapie .Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - Przemówienie Dyrektora Pani Małgorzaty Rusinowskiej Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - Przemówienie Dyrektora Pani Małgorzaty Rusinowskiej .. Temat przemówienia, jego treść, adresat, cel wypowiedzi zależą od okoliczności, w jakich się je wygłasza.Przemówienie na studniówkę dla rodzica.. W dniu 1 września br. pan dyrektor Dariusz Koclejda podczas akademii wygłosił przemówienie, w którym podziękował m.in. panu Prezydentowi Miasta Katowice Piotrowi Uszokowi za umożliwienie remontu szkoły.. Ten dzień 11 listopada cały polski naród rozdarty przez 3 zaborców wołał radośnie: Polska wolna!. W swoim przemówieniu przypomniała, iż Dzień Edukacji Narodowej jest obchodzony od 14.10.1773 r. na pamiątkę powołania przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego Komisji Edukacji Narodowej.Od tych słów Alberta Einsteina rozpoczął swoje przemówienie na zakończeniu roku szkolnego 2015/2016 Dyrektor Grzegorz Walotek.. Płeć piękna przyjęła przemówienie z nieco mniejszym entuzjazmem, gdyż pan Dyrektor ogłosił, że po szkole nie będzie można chodzić w butach na .Przemówienie na uroczystość z okazji 97 rocznicy odzyskania niepodległości Sokolniki, 11 listopada 2015r..

Wersja ekstra-autorska stworzona tylko dla konkretnego dyrektora przedszkola - 120 zł.

Nie z neta, bo sprawdzę.. Prowadząca: Efektem naszych szkolnych zmagań są, oczywiście, wspaniałe świadectwa i nagrody, na które wszyscy gimnazjaliści z niecierpliwością czekają.. Dzięki.90% Przemówienie na zakończenie nauki w gimnazjum do swoich kolegów i koleżanek.. 81% Przemówienie na zakończenie 3 klasy gimnazjum; 84% Przemówienie na zakończenie klas III; 86% Przemówienie na zakończenie edukacji w Gimnazjum.. Spełniły się .Przemówienie do babć, dziadków i przedszkolaków Proponujemy 3 wersje przemówień: 1.. Jako rodzic dwójki dzieci, zdarza się, że potrzebuję podziękowania, przemówień dla nauczycieli w szkole, w przedszkolu, podziękowanie dla dyrektora szkoły lub przedszkola, podziękowania dla rodziców, podziękowania na koncerty, podziękowania na zakończenie roku przedszkolnego lub .Przemówienie to ciekawa, ale też trudna forma wypowiedzi pisemnej, gdyż, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone jest do wygłoszenia (przynajmniej teoretycznie).. Szanowni Państwo, Panie Wójcie, Księże Proboszczu, Drodzy Rodzice, Nauczyciele i Wy - najważniejsi dzisiaj - uczniowie.Na zakończenie ub. roku szkolnego przygotowałam sobie pożegnalne przemówienie do uczniów klasy VI, korzystając z Waszych pomysłów, którymi podzieliliście się na forum.. Jak zamówić przemówienie na dzień babci i dziadka?Rozpoczęliśmy tradycyjnie już od Poloneza, potem nastąpiło przemówienie pani dyrektor i obiado-kolacja, a po posiłku zaczęliśmy zabawę..

Spotykamy się w tak licznym gronie,...Gotowe przemówienia dyrektora na rozpoczęcie roku szkolnego.

Zapraszam Panią Dyrektor.. (Pani Dyrektor zaprasza po kolei poszczególnych wychowawców).Przemówienie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 71 p. Leszka Wesołowskiego z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018.. Niech żyje wolna Polska!. Pobierz pod adresem: om.gy/xQK2T / 5 lat temu (17 września) Nie możesz dodać komentarza.. p. krzysztofa zajĄca - dyrektora sp nr 4 5. p. janinĘ starakiewicz - dyrektora sp nr 7 6. p. pawŁa stefaŃskiego - dyrektora g nr 1 7. p. annĘ trebendĘ - dyrektora g nr 2 jest mi bardzo miŁo powitaĆ przyjaciÓŁ szkoŁy: 1. p. grzegorza oleniacz - przedstawiciela psp 2. p. romana grochowiankĘ - komendanta osp w olchowcach .Przemówienie dyrektora SP na zakończenie roku szkolnego w klasach IV-VII (około 1,45 min) Fragment przemówienia (…) Wiem, że żyjecie już wakacjami, a ja pamiętam o niecierpliwości, która mnie ogarniała tuż przed nimi.. W imeniu tegorocznych trzecioklasistów naszego gimnazjum chcialabym wszystkich serdecznie powitać na uroczystości zakończenia roku szkolnego 2007/2008.. Powierzając na tę parę lat nasze dzieci państwa opiece, niewątpliwie większość z nas - rodziców - robiła to z niepewnością i obawą czy dokonuje dobrego wyboru, czy poradzą sobie państwo z ich niesfornymi charakterami, buntowniczą naturą w momentach niezdecydowania: „czy być .Przemówienie dyrektora Zespołu Szkół w Siemiechowie na zakończenie roku szkolnego 2016/2017.. Niestety nie „do białego rana".. Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele!. Doświadczaliśmy oczarowania tajemnicą, o której mówi Albert Einstein .. Ma zwierać podziękowanie dla nauczycieli , cos tam do uczniow ze miło było ale sie skońc…#przemowienie dyrektora na komersie egzamin zawodow.. Na przestrzeni wieków wielcy mówcy tego świata potrafili wpływać na wydarzenia, które dzisiaj uznajemy za historyczne.. Dziś, kiedy tak stoję i nie bardzo wiem, co powiedzieć mądrego, zdaję sobie sprawę z mijającego, tak szybko czasu.4.. 97 lat temu pogrzebana Polska dźwignęła się po długiej niewoli.. Mówił: „Spotykamy się dzisiaj, by po raz kolejny pożegnać rok szkolny, który dla wielu z nas był czasem wytężonej pracy i nauki.. Podziękowania na różne okazje okolicznościowe jak i firmowe.. - Przemówienie Pani Dyrektor.. Cieszę się, że po dwóch miesiącach wakacyjnej beztroski spotykamy .Przemówienia znanych osób.. Polska Niepodległa!.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt