W 80 dni dookoła świata napisz list
« Oferta WYPRAW .TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY: JULIUSZ VERNE- „W 80 DNI DOOKOŁA ŚWIATA" 1.. Jeśli dzielisz się swoją historią lub podsyłasz informacje, które możemy wykorzystać w materiale, wyślij je z aktualnego adresu e-mail i nie zapomnij się podpisać.Test z lektury „W 80 dni dookoła świata"!. Co zginęło z Banku Anglii?. Phileas Fogg tajemniczy, angielski dżentelmen wiedzie monotonne,.Napisz list do redakcji × Bardzo cieszymy się, że chcesz do nas napisać.. Jakiej narodowości był sługa Fogga?. Jest nowym służącym Fogga, podobnie jak jego pan ceniącym punktualność i pragnącym spokoju.„Passepartout był dzielnym człowiekiem o miłej powierzchowności, łagodnym i posłusznym,o nieco wydatnych .. "W 80 dni dookoła świata" Quiz wiedzy z lektury "W 80 dni dookoła świata".. Udostępnij.. Ponieważ pociąg do Kalkuty miał odjechać dopiero za kilka godzin, Obieżyświat postanowił zwiedzić hinduską świątynię.W 80 dni dookoła świata to najpopularniejsza powieść francuskiego pisarza Juliusza Verne'a, swoją premierę miała w 1873 roku.. Le tour du monde en quatre-vingt jours) - najpopularniejsza jednotomowa powieść francuskiego pisarza Juliusza Verne'a, która została .Charakterystyka Fileasa Fogga („W 80 dni dookoła świata" Juliusza Verne'a) Dlaczego J. Iwaszkiewicz zatytułował swoje opowiadanie „Ikar"?. akcja powieści toczy się w podróży, niezwykłe jest to, że bohaterowie pokonują duże odległości bardzo szybko, jak na czasy, w których żyją, a czasem sięgają po niestandardowe środki lokomocji, jak np. słoń, łódź-sanie;Autor - Juliusz Verne Tytuł - "W 80 dni dookoła świata "Czas i miejsce akcji - 2 X - 21 XII 1872 r., Londyn, szlak podróży dookoła świata Bohaterowie - główny - pan Fogg, drugoplanowi: Jan Passepartout (Obieżyświat), detektyw Fix, pani Auda KRÓTKIE STRESZCZENIE Główny bohater utworu, Fileas Fogg, to najbardziej tajemniczy z członków londyńskiego klubu "Reforma".W osiemdziesiąt dni dookoła świata (inne wersje tytułów wydań po polsku: Podróż na około świata w osiemdziesięciu dniach, Podróż naokoło świata w 80-ciu dniach, Podróż naokoło świata w ośmdziesiąt dni, W 80 dni dookoła świata) (fr..

W 27 dni dookoła świata!

Po obejrzeniu pani kazała nam napisać jedną przygodę Fileasa Fogga, którą zapamiętaliśmy w czasie oglądania filmu.. Szukasz ciekawej książki?. W epizodach możemy oglądać plejadę gwiazd, m.in.: Kathy Bates, Arnolda Schwarzennegra czy Luke'a Wilsona.Napisz opowiadanie w imieniu Odyseusza.W 80 Dni Dookoła Świata (2004) | Jackie Chan [720p] Dubbing PL. Tego dnia Fogg przyjmuje do pracy nowego lokaja - Jana Obieżyświata, zakłada się z kolegami z klubu „Reforma", a także wyjeżdża w swą długą podróż.Sprawdź, czy dokładnie przeczytałeś lekturę "W 80 dni dookoła świata .W 80 diet dookoła świata 4 paź 10 13:54 .. opisują w niej posiłki, jakie w ciągu jednego dnia spożyło 80 ludzi z 30 krajów świata.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Twórcy "Avatara" i "Parasite" zrobią film o Wilhelmie Brasse - polskim portreciście z Auschwitz Brittany Murphy: zbuntowany anioł Pionierka animacji kończy 110 lat.. 2010-04-06 17:25:59 Wymieńcie po kolei punkty podróży bohaterów z książki 80 dni dookoła świata 2012-12-19 17:11:42Podróżujemy dookoła świata Pomysł na lekturę „W 80 dni dookoła świata" Juliusza Verne'a Zaproponowany cykl zajęć ma na celu pokazanie uczniom piękna świata, jego egzotyki i osobliwości..

Ile czasu miał Fogg na przebycie świata?

6 g) kartka pocztowa z Kalkuty - gr.. Stworzenie świata w Biblii „Grażyna"- charakterystyka tytułowej bohaterki powieści poetyckiej Adama Mickiewicza.. pytanie 1 z 10.. • W 80 dni dookoła świata - bohaterowie • „W 80 dni dookoła świata" - bohaterowie • Fileas Fogg - charakterystyka • Jan Obieżyświat - charakterystyka; Wszelkie prawa zastrzeżone reklama, kontakt - Polityka cookies.. Fantastyczna wycieczka marzeń obejmująca najciekawsze tereny Zachodniego USA, a także Hawaje i wyspy Południowego Pacyfiku - Samoa i Fidżi + Australia i Hongkong.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Napisz artykuł prasowy o podróży pana Fogga ("W 80 dni dookoła świata ") 2011-02-11 17:57:01 Napisz swoją kartkę z dziennika ?. Jak miała na imię współtowarzyszka Fogga?. 96 % użytkowników klp.pl poleca:Napisz list do bohatera ksiazki W 80 dni dookoła świata DAJE NAJ Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.W 80 dni do dookoła świata Napisz list w imieniu fixa w którym.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. 25 tysięcy; 55 tysięcy; 65 tysięcy; Sprawdź się w poniższych tematach: Kubuś Puchatek 3.. 197 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów .Jackie Chan ("Medalion", "W 80 dni dookoła świata") w jednym z niedawno udzielonych wywiadów zdradził, że realizacja trzeciej części przeboju "Godziny szczytu" została wstrzymana z powodu "zbyt wielu żądań Chrisa Tuckera"..

Jakie nazwisko widniało na ...W 27 dni dookoła świata!

5 f) napisany przez Fixa list z przeprosinami - gr.. Szybka dostawa z wielu sklepów!W 80 Dni Dookoła Świata - Juliusz Verne (Audiobook PL)Film "W 80 dni dookoła świata" w reżyserii Franka Coraciego jest kolejną już filmową wersją klasycznej powieści przygodowej Juliusza Verne'a.. Skomentuj.. Wejdź i sprawdź ofertę światowych bestsellerów na Ceneo.pl.. Napisz list do redakcji .Pobierz darmową ściągę - Lista wszystkich streszczeń - Streszczenie - https:/.Napisz charakterystykę postaci książki pt: w 80 dni dookoła świata..

Ile funtów zostało skradzione z banku w lekturze "W 80 dni dookoła świata"?

Napisz do nas.. Akcja książki rozpoczyna się w XIX-wiecznym Londynie.. Przygoda w świątyni Pytanie: Napisz opowiadanie z jedną z przygód pana Fogga z lektury w 80 dni dookoła świata W Bombaju Fix z niezadowoleniem dowiedział się, że tutejsza policja nie dostała jeszcze nakazu aresztowania Fileasaa Fogga.. Podczas podróży wraz z bohaterami lektury uczniowie przeżyją niezwykle przygody i podejmą trudne decyzje.. 197 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Odkryją, czym jest przyjaźń, odwaga, siła woli, poczucie godności i honoru.W czwartek i piątek na lekcji języka polskiego oglądaliśmy film pt." W 80 dni dookoła świata".. Zaczynała w garażu u wuja braci DisneyówW 80 DNI dookoła świata oferty już od 3,26 zł .. Krótko!. Należy do cyklu powieściowego Niezwykłe podróże.. 5. Podaj nazwisko osoby, która śledziła Fogga i starała się utrudnić mu podróż?. Napisz opowiadanie w imieniu Odyseusza.Odpoweidz na pytania dotyczące lektury ,,W 80 dni dookoła świata'' i sptawdź ile wiesz na jeje temat.KARTA PRACY - „W 80 dni dookoła świata .. (ogłoszenie)- gr.4 e) reklama biura podróży - gr.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 7 h) regulamin podróżnika (z uwzględnieniem różnych środków lokomocji) - gr.8 5.justynasikora95.. Kto jest autorem przygód o Kubusiu Puchatku?.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt