Opisz swoje ulubione miejsce w domu
Zastosuj środki stylistyczne, na przykład porównania, przenośnie .. Moim ulubionym miejscem w które znajduje się w moim domu, jest pomieszczenie, w którym najczęściej przebywam - własny pokój.. W swoim pokoju mam balkon.. Czasem jest to łazienka (ach te wielogodzinne przesiadywanie w wannie.. ), czasem salon (trzeba nacieszyć się nową kanapą!. Choć w tak małym mieście - jest to profesjonalna kafejka internetowa.. Nasz dom jest bardzo przytulny i czysty, ponieważ moi rodzice są pedantami.. Moje miejsce, tu spędzam większą część dnia, odpoczywam, goszczę przyjaciół i rodzinę.. Tym, co w nim lubię najbardziej, są kasztanowce.. Zawsze chętnie tam wracam.. jest w niej agd i stół przy którym .Zadanie: ja też mam swój plac opisz miejsce w którym Rozwiązanie: po szkole uwielbiam wychodzić na dwór i bawić się z koleżankami mamy swoje miejsca, o Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Zadanie: opisz swoje ulibione miejsce zabawy pilne na jutro Rozwiązanie: żeliny to niewielka miejscowosc leżąca w woj wielkopolskim jednym z ulubionych Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.6..

Opisz swoje mieszkanie / dom.

Jest on koloru jasnozielonego i dlatego czuję się w nim spokojnie.. .OPISZ SWÓJ DOM I OGRÓD PO ANGIELSKU mieszkam w małym domu.. ), innym razem - sypialnia (a w szczególności łóżko- niezwykle pociągające, zwłaszcza w takie zimne poranki.).. Motyw utopii .Miejscem w którym czuję się najlepiej jest mój dom.. \to jest moje miejsce, gdzie mogę być samotna.Opisz swooje ulubione miejsce w domu np pokój minimum 12 zdańń proszę o pomoc!. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf .. Mój ulubiony sportowiec / mein Lieblingssportler.. Głowa do góry Kasiu i nie przejmuj się takimi komentarzami naprawdę jesteś piękną kobietą i nic w .Opisz mi krótko po Angielsku swoje ulubione miejsce w Polsce ?. Kiedy był czas wracać do Warszawy, nigdy nie mogłam, powstrzymać się od łez.. niby niedbale zapleciony warkocz, a wyglądasz przepięknie.. 2001-11-05 00:01:00; W parku koło olsztyńskiego zamku jest uroczy zakątek.. Napisana przez: .Każdy z nas ma swoje ulubione miejsce.. Gwiazda, która na co dzień zajmuje się urządzaniem mieszkań Polaków, ostatnio zajęła się wystrojem swojego domu.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. Miejscem, w którym czuję się najlepiej jest mój dom, ale .Opisując miejsce stwórz plan - najpierw ogólnie usytuuj opisywane miejsce, jego wielkość, kształt..

2012-01-18 15:44:51opisz swoje ulubione miejsce w domu ?

Bardzo lubię tam przebywać.Gdy zawsze wracam do domu ze szkoły to najpierw wchodzę do swojego pokoju,zostawiam tornister, a potem idę na dół aby zjeść obiad .Opisz swooje ulubione miejsce w domu np pokój minimum 12 zdańń proszę o pomoc!. Uwielbiam jeździć do mojego drugiego domu w górach, szczególnie w zimie.. Moja ulubiona książka / mein Lieblingsbuch.Opisz ulubione miejsce w swoim mieście.. Pozdrawiam :*** dodany przez Kara @ 19 czerwca 2011 o 17:40.. Jest w nim mało mebli.. salon z którego korzystam na co dzień pełni rolę sypialni.. Mogłabyś ją opisać w którymś poście-bardzo bym cię o to prosiła.. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.. Później przejdź do szczegółów - wymień przedmioty jakie się w opisywanym miejscu znajdują, opisz ich wielkość kształt, kolor, detale i ich umiejscowienie względem siebie.. 2001-11-05 00:01:00; W parku koło olsztyńskiego zamku jest uroczy zakątek.. Po Agielsku ;) W gdzieś 5 albo 6,4 zdaniach ;D To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćDorota Szelągowska od jakiegoś czasu zaskakuje swoich fanów nie tylko wizerunkiem, ale ciekawymi postami prezentującymi jej mieszkanie.. drugi pokój należy do dzieci.. Czy masz jakieś zwierzęta?. Ale najbezpieczniej czuję się w moim pokoju.. Ale jak sprawić, by było jeszcze lepsze?Opis miejsca, do którego chętnie powracam..

Moim ulubionym miejscem jest mój pokój.

Na6.pl.. Najbardziej w nim lubię mój duży, przytulny pokój, który jest położony wysoko na strychu.. 2010-02-19 20:38:45 Opisz swoje ulubione miejsce , gdzie chętnie spędzasz czas 2012-01-03 20:18:19 Opisz mi krótko po Angielsku swoje ulubione miejsce w Polsce ?. Określenie miejsca zamieszkania.. To mój mały azyl.. W domu często zaglądamy na stronę internetową naszego ulubionego miejsca w Olsztynku.. Obok gabinetu jest druga łazienka i mój pokój.. Iloma językami mówisz?. Bardzo go lubię, ponieważ jest bardzo przestronny i mogę w nim pozbierać wszystkie myśli.. Jaki jest twój ulubiony .Mój tata jest architektem więc potrzebuje własnego kąta do pracy.. Kolorystyka ścian sprawia ,że jest on pomieszczeniem bardzo ciepłym i przytulnym.Opisz mi krótko po Angielsku swoje ulubione miejsce w Polsce ?. 2012-01-18 15:44:51 Opisz swoje ulubione miejsce dam nnajj 2011-02-28 17:04:30 opisz swoje ulubione miejsce używając jak najwięcej przymiotników 2010-12-06 14:11:43Opisz swój pokój Podobne tematy.. Opisz swój typowy dzień.. Po nocach śniły mi się owczarki niemieckie, rottweilery, czasem bernardyny.. Mieści się w nim łóżko, dwie komody, szafa, mały fotel, biurko i dwa krzesła.Wieczorami, po dziennych przeżyciach, byłam bardzo zmęczona, nie tak jak w domu..

odwdzięcze się gwiazdką .Moje ulubione miejsce.

Jakie są najlepsze i najgorsze rzeczy o swoim mieście?. Tym, co w nim lubię najbardziej, są kasztanowce.. Opisz swoje ulubione miejsce w domu 2 Zobacz odpowiedzi 2 odpowiedzi paulaher11 Moim ulubionym miejscem w domu jest mój pokój.. Jest pomalowany w kolorach :biało-błękitno- fioletowym.. Stąd na jej instagramowym profilu mogliśmy zobaczyć pokój jej 18-letniego syna Antoniego, który przeszedł sporą metamorfozę .Opisz ulubione miejsce w swoim mieście.. Nie ma nic przyjemniejszego, niż zbieranie jesienią kasztanów.Musisz uruchomić (czasem tylko w wyobraźni) wszystkie zmysły.Opis ulubionego zwierzęcia po rosyjsku.. j.w To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać .. Jego ulubione miejsce do hasania to las na granicy Popielowa i Jankowic.. bardzo lubie w nim przebywac bo jest to jedyne miejsce w domu w którym moge byc sama .. Zobacz galerię .. Wszyscy mówią, że ten dom jest .Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Ono dokładnie wygląda tak jak, to w swojej wyobraźni wcześniej widziałam, wymarzyłam, w swoich pragnieniach naszkicowałam i chyba nigdy mi się nie .Moje nowe ulubione miejsce w domu.. Zawsze gdy jest mi smutno lub jestem zła zamykam drzwi i siedzie w nim .Moje ulubione miejsce w naszym domu.. Na ścianach mam bardzo dyżo plakatów ze znanymi piosenkarzani , lub aktorami.. Wchodząc do niego przez szklane drzwi, od razu rzuca się w oczy ogromne, drewniane.Zredaguj opis Twojego ulubionego miejsca.. Uwielbiamy spędzać czas w naszym domu i często zapraszamy tam rodzinę i znajomych.. jest bardzo kolorowy i jest w nim dużo zabawek.. Opisz swój typowy dzień w pracy / szkole.. Ulubione miejsce w domu.Opisz ulubione miejsce w swoim mieście wyślij maila 05.11.2001. są w nim dwa pokoje, kuchnia, łazienka i korytarz.. Początek może byc taki : Moim ulubionym miejscem jest przepiękny las w mojej miejscowości.. i tak dalej .. - może być pokój kolor pokoju niebieski , w pokoju stoij biurko a na nim ksiązki i lampka .w mojm pokoju stoij szfa a po drugjej stronie regeał i łóżko 1 Zobacz odpowiedź Odpowiedź.. stoi tu duża sofa,fotele i stół,są meble i telewizor.. Jednak rodzice mówili, że nie mamy warunków, by trzymać w domu tak dużego psa - a w sumie to żadnego psa, bo przecież pies to obowiązek, zaś my nie mamy na to czasu.Aktorka na swoim profilu na Instagramie pokazała ostatnio także ulubione miejsce w swoim domu.. Nie ma nic przyjemniejszego, niż zbieranie jesienią kasztanów.Odkąd pamiętam, zawsze marzyłem o tym, aby mieć psa.. kuchnia jest niewielka ale przytulna.. Na koniec możesz wyrazić swoją opinię na temat miejsca.W moim pokoiku jest du.z omisi , ksiązek i dużo płyt z muzyką.. Zawszę rozmawiam z moimi przyjaciółm, czy piszę przez skeypa, gg lub nk.. Mogę tam dopocząć, pograć na komputerze, czy oglądać telewizję..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt