Wybierz właściwe tłumaczenie i uzupełnij luki w zdaniach opcjami a b lub c
Wskazówka: w tej luce należy użyć konstrukcji "as + przymiotnik + as" (Atlas jest ogromnym królikiem, tak dużym, jak sporych .9 EXAM TASK W zadaniach 1-5 wybierz słowo, które poprawnie uzupełnia luki w obydwu zdaniach.. Y: Tut mir leid (Nie mam zegarka) A.. Jeśli zdnie zaczyna się od Future Simple (lub innym czasem/czasownikem modalnym), to drugiego zdania NIE poprzedza przecinek.. One night at the dinner table .Jeśli zdanie zaczyna się od if, to zdanie drugie (nadrzędne) poprzedza przecinek.. Zakreśl literę A, B lub C.- 6.1.. (0-4) Dla każdej z opisanych sytuacji 6.1.6.4. wybierz właściwą reakcję.. Poproś .W zadaniach 1-5 spośród podanych odpowiedzi (A-C) wybierz tę, która jest tłumaczeniem fragmentu podanego w nawiasie, poprawnie uzupełniającym lukę.. A. as - PRAWIDŁOWA ODPOWIEDŹ.. Z nami poprawisz znacząco swoje oceny z angielskiego!. Wpisz odpowiednią literę (A-F) obok numeru luki.Spośród podanych w ramce wyrazów a f wybierz właściwe uzupełnienie luk 1.. A didn't belong to her B was the wrong book C wasn't something she liked 2.uzupełnianie luk, tłumaczenie fragmentów zdań wyrażanie planów i marzeń; pytanie o upodobania, intencje i pragnienia | dobieranie wpis na blogu: praca marzeń wybór wielokrotny, zadania otwarte: tłumaczenie fragmentów zdań 12 ZAKUPY I USŁUGI 102 - 111 rodzaje sklepów, w sklepie, towary, kupowanie ubrań, pieniądze,Każde zadanie z angielskiego w naszym serwisie zostało wykonane przez nauczyciela języka angielskiego, lub osobę, która zna go perfekcyjnie..

Wybierz właściwe uzupełnienia zdań, zaznaczając A, B lub C .

W grze bierze udział 5 graczy, z których każdy otrzymuje jednakową liczbę kart.. Następnie włącz nagranie CD3.33 i sprawdź swoje odpowiedzi.. Wybierz odpowiedź spośród oznaczonych literami A i B oraz odpowiedź spośród oznaczonych literami C i D. Oskar przygotował A/B kart(y) do gry.. Ćwiczenie 5.. A) 108 B) 144 Każdy gracz może otrzymać maksymalnie C/D kart(y).Usłyszysz dwukrotnie pięć tekstów.. X: Was machst du am Morgen?Zaznacz poprawny szereg (A, B, C lub D) dotyczący rozbioru logicznego zdania: Mała dziewczynka patrzyła na nich długo przerażonymi oczami.. 2013-01-06 12:38:11 9 EXAM TASK W zadaniach 1 - 5 wybierz słowo, które poprawnie uzupełnia luki w obydwu zdaniach.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. A, jako, że nauka .Wybierz właściwe, poprawne pod względem gramatycznym i leksykalnym uzupełnienie luk (12.1.-12.3.).. Otocz kółkiem jedną z liter: A, B albo C.. Na podstawie informacji zawartych w nagraniu w zadaniach (3.1-3.5) z podanych odpowiedzi A, B albo C wybierz właściwą.. Zakreśl literę A, B albo C.. A. making B. to make C. doing 1.2.2 W zadaniach 2.1 - 2.5 wybierz słowo, które poprawnie uzupełnia luki w obu zdaniach.. You .1 Ćwiczenia utrwalaj Ące zagadnienia gramatyczne dla uczniÓw szkoŁy podstawowej opracowała: anna kargulOdrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa..

Wybierz właściwe słowa w poszczególnych zdaniach.

Zakreśl literę A, B albo C.. Dzięki temu tłumaczenia są jasne i klarowne, pozwalające na naukę w domu i przyswajanie kolejnych działów w języku.. A. okolicznik, podmiot, orzeczenie, dopełnienie, przydawka, przydawka, dopełnianieTak powstał komplet kart.. Zakreśl literę A, B lub C.W zadaniach 1-3 spośród podanych opcji (A-C) wybierz tę, która może najlepiej zastąpić zaznaczony fragment.. We .1 W zadaniach 1.1-1.2 spośród podanych opcji (A-C) wybierz tę, która jest tłumaczeniem fragmentu podanego w nawiasie poprawnie uzupełniającym lukę w zdaniu.. Zakreśl literę A, B albo C 1.. Przeczytaj dialog i zastanów się, jakie słowa należy wstawić w luki.. Przeczytaj regulamin laboratorium Doktora Q w zad.. Wstawione słowa zostały pogrubione w tłumaczeniu.. W pytaniach 1-4. z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Zad.6 Uzupełnij zdania wstawiając czasownik w czasie przeszłym.. Zakreśl jedną z liter: A, B albo C. Zwróć uwagę na to, że część z nich, to czasowniki .Wybierz poprawne uzupełnienie luk 11.1.-11.3.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Na podstawie informacji zawartych w nagraniu wybierz poprawną odpowiedź w zdaniach 1-6, zakreślając literę A, B lub C..

Wysłuchaj nagrania jeszcze raz, a następnie uzupełnij luki w zad.

- Jeśli nie jest za późno, pójdę pieszo.. Zadanie 6.. 4 Przeczytaj scenki z zad.4 z podręcznika i wybierz właściwą odpowiedź a, b lub c. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Zakreśl A, B albo C.. Trzy wyrazy nie pasują do żadnej luki.. Zdania 1-3 odnoszą się do pierwszego tekstu, natomiast zdania 4 .Przeczytaj tekst.. Nie przepisuj całych zdań.. Zakreśl odpowiedź A, B lub C.. 2016-01-31 20:16:25Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przeczytaj tekst.. A kommst B kommen C kommeW zadaniach 5.1 - 5.3 spośród podanych opcji (A-C) wybierz tę, która jest tłumaczeniem fragmentu podanego w nawiasie.. Uzupełnij zdania.. Zakreśl literę A, B lub C.. PRZENIEŚ ROZWIĄZANIA NA KARTĘ ODPOWIEDZI!. 5 Poćwicz formy przeszłe czasownika: Zakreśl literę A, B lub C.. A. yesterday, B. since Monday, C. ever 4) have been really busy .. the last two .Przeczytaj tekst i wybierz właściwe odpowiedzi (a,b lub c)?. Wybierz spośród opcji A, B i C poprawne uzupełnienie tekstu w lukach, których nie udało ci się uzupełnić w ćwiczeniu 4.. Nie możesz otworzyć okna w pociągu..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt